Aktualizace stránky
Zápas
...DOMÁCÍ...
BK Litoradlice a Jaroslavice
...VERZUS...
HC Zvěrkovice
...HOSTÉ...
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
6 : 4
(2 : 0, 1 : 1, 3 : 3)
BRANKY: 2 L. Macháček, Rezek, Mach, V. Macháček, P. Joza
NAHRÁVKY: 2 L. Macháček, 2 P. Joza, O. Plojhar, Bárta
SESTAVA: Habaj - Bárta, M. Plojhar, Rezek, Mach - P. Joza, Mir. Parýzek, L. Macháček, V. Macháček, Babinec, O. Plojhar
Reportáž ze zápasu

Utrpěné vítězství

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   Po těžké porážce z minulého týdne jsme nastoupili tentokrát proti HC Zvěrkovice. Jelikož jsme s tímto týmem den před tím hráli na turnaji, tak obě mužstva byla unavená jak fyzicky, tak společensky.

   Vstup do zápasu jsme neměli vůbec oslnivý, ale soupeř našich chyb nedokázal využít. První branku zápasu vstřelil Tomáš Rezek, čímž jsme se dostali do vedení. Druhou branku přidal v desáté minutě Marek Mach. Kromě těchto dvou gólů jsme se v první třetině nijak neprosadili, ač jsme soupeře znatelně tlačili.

   Brzy po začátku druhé třetiny jsme inkasovali snižovací branku. Soupeře jsme sice hodně přehrávali, ale stále jsme se nedokázali pořádně prosadit. Ke konci třetiny zvyšoval náš náskok Vlastimil Macháček.

   Na začátku třetí třetiny se dvakrát rychle trefil Lukáš Macháček a my jsme si konečně mohli dopřát výraznější náskok. Ten ještě v 37. minutě zvýšil Pavel Joza. Pěkně rozehraný zápas jsme si zkazili v poslední dvouminutovce. Jelikož už všichni věřili ve vítězství a nikomu se nechtělo bránit, tak soupeř dokázal vstřelit tři branky. Poslední jsme dostali v poslední vteřině zápasu.

   Díky předcházejícímu turnaji, se zápas hrál ve velmi pomalém tempu. Navíc jsme vyrobili spoustu chyb směrem dozadu, které v závěru soupeř několikrát potrestal.

...Ondřej Plojhar...