Aktualizace stránky
Zápas
...DOMÁCÍ...
HC Hydrozdroj Veselí nad Lužnicí
...VERZUS...
BK Litoradlice a Jaroslavice
...HOSTÉ...
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
10 : 0
(1 : 0, 5 : 0, 4 : 0)
BRANKY: -
NAHRÁVKY: -
SESTAVA: Habaj - Bárta, Štabrňák, Škoda, Horák, Šánek - Mach, P. Joza, Pouzar, Mir. Parýzek, L. Macháček, V. Macháček, Babinec, O. Plojhar, Mužík
TRENÉR: Čestmír Parýzek
Reportáž ze zápasu

Debakl

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   Podruhé v této sezoně jsme vyzvali loňského vítěze VAHL mužstvo HC Hydrozdroj. Zápas byl přesunut z Veselí do Soběslavi, aby se předešlo diskuzím o rozhodčích.

   Vstup do zápasu nebyl příliš vydařený, jelikož hned ve druhé minutě jsme dostali gól při oslabení. Hra v první třetině byla poměrně vyrovnaná. Šance byly na obou stranách, ale nikdo nedokázal změnit stav zápasu.

   Kolaps nastal na začátku druhé třetiny. V tu dobu jsme snad během šesti minut dostali pět gólů a bylo po zápase. Na nás padla deka, nebyli jsme nic schopni udělat a Hydrozdroj si s námi lehce pohrával.

   Třetí třetina byla z počátku celkem vyrovnaná. Bohužel v půlce třetiny dostal trest ve hře Martin Škoda. Během následujícího sedmiminutového oslabení jsme dostali čtyři branky a skóre zápasu se zastavilo na hrůzných deseti brankách soupeře.

   Prohráli jsme s jednoznačně lepším soupeřem bohužel až moc vysokým rozdílem. Během zápasu dokázalo naše mužstvo nastřádat 39 trestných minut.

...Ondřej Plojhar...