Aktualizace stránky
Zápas
...DOMÁCÍ...
BK Litoradlice a Jaroslavice
...VERZUS...
HC ELBEN České Budějovice
...HOSTÉ...
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
5 : 1
(0 : 1, 2 : 0, 3 : 0)
BRANKY: 2 L. Macháček, Rezek, Mach, Pouzar
NAHRÁVKY: L. Macháček, P. Joza, Rezek, V. Macháček, Štabrňák
SESTAVA: Habaj - Staňek, Bárta, Štabrňák, M. Plojhar - Rezek, Mach, P. Joza, Pouzar, Mir. Parýzek, L. Macháček, V. Macháček, Babinec, Doležal, O. Plojhar
Reportáž ze zápasu

Pozdní zápas proti ELBENU

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   V nedělní pozdní čas jsme nastoupili proti týmu HC ELBEN. S tímto týmem pokaždé hrajeme pěkný hokej, proto se tým těšil na zápas. Ze známých výsledků vyplývalo že výhra nás posune na druhé místo v tabulce.

   První třetina nebyla z našeho pohledu povedená. ELBEN nás zaskočil velmi defenzivním pojetím hry. Začali jsme je tlačit, ale nedokázali jsme projít jejich obranou. ELBEN hrozil pouze z protiútoků. Po jedné chybě na útočné modré jel soupeř sám na naši branku a povedenou kličkou protlačil puk mezi Elovými betony. Po zbytek třetiny jsme stále neúspěšně dobývali obranu ELBENU.

   První naši branku vstřelil hned v deváté vteřině druhé třetiny Tomáš Rezek. Tímto gólem jsme se konečně dostali do hry. Další branka nenechala dlouho čekat. Za necelé tři minuty jsme se ujali vedení gólem Marka Macha. Ke konci třetiny jsme úspěšně přežili krátké oslabení pěti proti třem.

   Zápas jsme rozhodli na začátku třetí třetiny. V 33. minutě se nejprve trefil Lukáš Macháček a o necelou minutu později zvyšoval Martin Pouzar. Sice branky padly na začátku třetiny, ale nás to dostatečně uklidnilo a zápas se jen dohrával. V poslední minutě završil zápas svým druhým gólem Lukáš Macháček.

   Z počátku zápasu se nám nedařilo prorazit obranu ELBENU a dál branku jejich brankáři. Ale v dalším průběhu zápasu se nám již začalo dařit a zápas jednoznačně ovládli. Za ELBEN chytal velmi dobrý brankář, který celou třetinu odolával našemu tlaku.

...Ondřej Plojhar...