Aktualizace stránky
Zápas
...DOMÁCÍ...
BK Litoradlice a Jaroslavice
...VERZUS...
HC Předčice
...HOSTÉ...
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
5 : 2
(1 : 1, 0 : 1, 4 : 0)
BRANKY: 2 V. Macháček, Mir. Parýzek, Pouzar, O. Plojhar
NAHRÁVKY: Horák, Pouzar, L. Macháček, Doležal
SESTAVA: Kovařík - Bárta, Štabrňák, Rubick, Horák - Pouzar, Mir. Parýzek, L. Macháček, V. Macháček, Doležal, O. Plojhar, Werner
Reportáž ze zápasu

Poslepovaná sestava

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   O tomto víkendu nás čekal známý soupeř HC Předčice. K zápasu jsme se nedostavili vůbec v plné sestavě, ale málo nás nebylo, takže jsme dokázali dát dohromady více než dvě kompletní pětky.

   Soupeř taky nebyl v kompletní sestavě a díky tomu se hrál od samého počátku vyrovnaný hokej. Hra se přelévala z jedné strany na druhou. Bohužel pro nás se Předčice ujaly vedení v půlce třetiny. Po závaru u naší branky dokázali po více pokusech dostat puk do branky. My jsme si také dokázali vypracovat určité šance, ale branku vstřelil až po úniku v třinácté minutě Miroslav Parýzek.

   Druhá třetina pokračovala v nastoleném tempu. Ale postupem času jsme soupeře čím dál tím více přehrávali. Jenže ač jsme začali lépe hrát, byly to Předčice, kdo se podruhé v zápase ujal vedení. Díky tomu gólu se hra opět vyrovnala.

   Naše vyrovnání přišlo na začátku poslední třetiny. Po střele Martina Pouzara sklepl obránce Předčic puk přesně mezi brankářovy betony a ten se pomalým tempem dostal za brankovou čáru. V této části zápasu jsme soupeře přehrávali již docela výrazně. Naší vedoucí branku dal v jednačtyřicáté minutě po krásné kombinaci celého útoku Vlastimil Macháček. Uklidňující gól doklepl do brány na začátku 44. minuty Ondřej Plojhar. Poslední gól vstřelil půl minuty před koncem svou druhou brankou Vlastimil Macháček.

   Z počátku zápasu se nehrál nijak atraktivní hokej. Ale postupem času jsme Předčice začali přehrávat. Z našeho pohledu byla nejlepší poslední pětiminutovka, kdy jsme vstřelili tři góly. Nemocného Elu dokázal výborně zastoupit Kovič, který nás několikrát skvěle podržel.

...Ondřej Plojhar...