Aktualizace stránky
Zápas
...DOMÁCÍ...
HC Chrášťany
...VERZUS...
BK Litoradlice a Jaroslavice
...HOSTÉ...
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2 : 10
(0 : 2, 1 : 4, 1 : 4)
BRANKY: 4 Doležal, 2 Rezek, L. Macháček, Werner, Mach, Pouzar
NAHRÁVKY: 3 Pouzar, 2 Rezek, L. Macháček, Werner, Babinec
SESTAVA: Houška - Štabrňák, M. Plojhar, Horák, Šánek - Rezek, Mach, Pouzar, L. Macháček, Babinec, Doležal, O. Plojhar, Werner
Reportáž ze zápasu

Jednoznačná výhra

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   V posledním zápase druhé třetiny základní části jsme nastoupili proti HC Chrášťany. Tentokrát se soupeř dostavil v dostatečném počtu, tak jsme mohli odehrát regulérní zápas.

   Z počátku zápasu jsme nehráli špatně a ani soupeř nekladl velký odpor, přesto trvalo velmi dlouho, než jsme se dokázali prosadit. O naší první branku se postaral až v 11. minutě Michal Doležal. Druhá branka padla za dalších sedmnáct vteřin, střelcem byl Lukáš Macháček.

   Prosazovat jsme se ale pořádně začali až od druhé třetiny. Další své branky přidal Michal Doležal v 17. a 19. minutě. V téže minutě se trefil i Tomáš Rezek a my se mohli těšit již pětigólovému náskoku. Ten jsme dále navyšovali, další branka padla z hole Jiřího Wernera v minutě třiadvacáté. Až poté poprvé dokázali náhodně skórovat Chrášťany po šťastné dorážce.

   Před třetí třetinou jsme měli již dostatečně velký náskok. Svou poslední trefu přidal v 33. minutě Michal Doležal. Soupeři se sice povedlo v 40. minutě opět překonat našeho brankáře, ale poslední pětiminutovka byla opět naše jako v minulém zápase. Hned v 41. minutě prokličkoval celé hřiště Marek Mach a soupeřovu brankáři nedal sebemenší šanci. Za minutu dal gól Tomáš Rezek a o další minutu déle uzavíral účet zápasu Martin Pouzar.

   Zápas jsme s přehledem zvládli a pěkně si zlepšili skóre v tabulce. K zápasu se nedostavil nikdo z vedení týmu, tak si na hruď připnul kapitánské céčko Marek Mach a svým pochvalným označením č… nás dovedl k jednoznačné výhře. Čtyřmi góly se blýskl Michal Doležal. Opět chyběl i Ela, kterého tentokrát na jedničku zastoupil Pepa Houška.

...Ondřej Plojhar...