Aktualizace stránky
Zápas
...DOMÁCÍ...
BK Litoradlice a Jaroslavice
...VERZUS...
HC Nuclear dogs
...HOSTÉ...
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
5 : 5
(2 : 2, 2 : 0, 1 : 3)
BRANKY: 2 Doležal, 2 Mach, L. Macháček
NAHRÁVKY: V. Macháček, L. Macháček, Horák, Rezek, Rubick
SESTAVA: Habaj - Štabrňák, M. Plojhar, Rubick, Horák - Rezek, Mach, Pouzar, Mir. Parýzek, L. Macháček, V. Macháček, Babinec, Doležal, O. Plojhar
Reportáž ze zápasu

Remíza před turnajem

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   V sobotu jsme se utkali s mužstvem HC Nuclear Dogs. Tímto zápasem jsme vkročili do poslední třetiny základní části. Zápasy s tímto soupeřem jsou pokaždé velmi vyrovnané, proto se ani tentokrát neočekával jiný průběh.

   Zápas začal ve velkém tempu a hned od začátku se hrál velmi atraktivní hokej. Vedení v zápase se ujali jako první Nuclear Dogs. Naše odpověď nenechala na sebe dlouho čekat a v 10. minutě vyrovnával Michal Doležal. Jenže ihned po tomto gólu šel do vedení opět soupeř. Ještě v první třetině jsme dokázali vyrovnat, 2 vteřiny před koncem třetiny dával vyrovnávací gól Marek Mach.

   Ve druhé třetině jsme se stali aktivnějším mužstvem. Po hrubém faulu na Martina Pouzara šel do šaten hráč soupeře. Naskytla se nám dlouhá pětiminutová přesilovka, jenže v přesilovkách se nám dlouhodobě nedaří, tak jsme ani tuhle výhodu nedokázali zúročit. Do vedení jsme se dostali až ke konci třetiny. V 28. minutě skóroval Michal Doležal a za minutu zvyšoval na dvoubrankový náskok Lukáš Macháček.

   Hned na začátku poslední třetiny se podařilo Nuclearům snížit, ale v 36. minutě zvyšoval v náš prospěch Marek Mach. Bohužel se nám slibný dvoubrankový náskok nepodařilo udržet. Vyrovnávací branku jsme dostali až pouhou minutu před koncem v oslabení a zareagovat se nám již nepovedlo.

   Myslím, že se hrál velmi dobrý zápas s velkými šancemi na obou stranách. Je škoda, že se nám nepodařilo udržet slibně se vyvíjející zápas a získali pouze 1 bod do tabulky.

...Ondřej Plojhar...