Aktualizace stránky
Zápas
...DOMÁCÍ...
HC Dražíč
...VERZUS...
BK Litoradlice a Jaroslavice
...HOSTÉ...
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2 : 1
(0 : 0, 1 : 0, 1 : 1)
BRANKY: Bárta
NAHRÁVKY: Šánek, P. Joza
SESTAVA: Habaj - Bárta, Štabrňák, M. Plojhar, Horák - Mach, P. Joza, Pouzar, Mir. Parýzek, L. Macháček, V. Macháček, O. Plojhar, Šánek
Reportáž ze zápasu

A zase Dražíč

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   V dalším zápase základní části jsme se utkali s mužstvem HC Dražíč. Bohužel jsme se k zápasu nedostavili v nejsilnější sestavě, přesto jsme věřili ve vítězství.

   Již od první minuty bylo jasné, že to budeme mít tentokrát extrémně těžké. Dražíč hrála tradičně odzadu a hrozila z protiútoků. Ve vyrovnané první třetině měli obě mužstva pár šancí, ale ani jedna z nich se neujala a tak se šlo do přestávky za bezbrankového stavu.

   V druhé třetině hráči Dražíče přidali a začali nás přehrávat. Nám se nic nedařilo a soupeř toho využíval k ovládnutí hry. Jejich převaha vyvrcholila vedoucí brankou v půlce zápasu. Ani tato branka nás neprobudila, tak Dražíč udržela vedení do konce třetiny.

   Ve druhé minutě poslední třetiny se krásnou střelou od modré trefil František Bárta a vyrovnal skóre. Jenže remíza zůstala na tabuli necelých pět minut, protože se Dražíč dostala šťastným odrazem od brusle opět do vedení. Na tuto branku jsme již nedokázali odpovědět. Ač jsme v poslední pětiminutovce byli lepším mužstvem a dokonce jsme nastřelili tyčku, po níž puk se povaloval po brankové čáře, tak už jsme nevyrovnali.

   V tomto zápase jsme prohráli s lepším mužstvem. Poctivě bránili a z protiútoků nás přehrávali. Tato prohra nás odsunula na třetí místo v tabulce.

...Ondřej Plojhar...