Aktualizace stránky
Zápas
...DOMÁCÍ...
HC ELBEN České Budějovice
...VERZUS...
BK Litoradlice a Jaroslavice
...HOSTÉ...
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2 : 2
(1 : 1, 0 : 0, 1 : 1)
BRANKY: Mach, V. Macháček
NAHRÁVKY: L. Macháček, Doležal
SESTAVA: Habaj - Staňek, Bárta, Štabrňák, Horák, Šánek - Mach, P. Joza, Pouzar, Mir. Parýzek, L. Macháček, V. Macháček, Babinec, Doležal, O. Plojhar
Reportáž ze zápasu

Předvánoční remíza

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   Nezvykle ve středu večer jsme se utkali s mužstvem HC ELBEN. S tímto mužstvem hrajeme často pěkný hokej, proto se na něj hráči těšily. Do sestavy se po dvou měsících vrátil Jan Staněk a hned se připomněl čtyřmi trestnými minutami.

   Na začátku jsme působili velmi ospalým dojmem, zřejmě na nás padla poklidná předvánoční atmosféra. Soupeř začal taky vlažně. První branka padla až v 11. minutě, kdy se trefil Marek Mach. Elbenům netrvala odpověď dlouho a po chvíli hry bylo vyrovnáno.

   Prostřední třetina přinesla z obou stran vyrovnaný hokej, ale obě mužstva kupila hodně chyb. Nikdo se nedokázal v této části hry prosadit, proto skončila třetina bezbrankovou remízou.

   Hned na začátku třetí třetiny se Elben ujal vedení. Nám se zase nedařilo a už to vypadalo, že zápas dopadne úplně stejně jako předchozí s Dražíčí. Naštěstí se dokázal v 38. minutě prosadit Vlastimil Macháček a vyrovnat. Na konci zápasu mohlo strhnout na svou stranu vítězství jakékoliv mužstvo, ale nikomu se nepovedlo dát gól.

   Zápas skončil zaslouženou remízou. Bohužel ani v tomto zápase jsme nedokázali prolomit naši střeleckou nemohoucnost, díky čemuž si odnášíme pouhý bod.

...Ondřej Plojhar...