Aktualizace stránky
Zápas
...DOMÁCÍ...
HC Předčice
...VERZUS...
BK Litoradlice a Jaroslavice
...HOSTÉ...
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
5 : 4
(0 : 0, 3 : 1, 2 : 3)
BRANKY: 2 Doležal, 2 P. Joza
NAHRÁVKY: Mir. Parýzek, Rezek, Staňek
SESTAVA: Habaj - Staňek, Štabrňák, Rubick, Horák - Škoda, Rezek, Mach, P. Joza, Pouzar, Mir. Parýzek, Babinec, Doležal, O. Plojhar
TRENÉR: Čestmír Parýzek
Reportáž ze zápasu

Posledních 5 minut na obrat nestačilo

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   V dalším důležitém zápase jsme se střetli s HC Předčice. Pro udržení naděje na druhé místo v tabulce jsme potřebovali vyhrát, proto cíl byl jasný. Do ligového zápasu poprvé v sezoně nenastoupil nejproduktivnější hráč Lukáš Macháček a bylo to znát.

   Do zápasu jsme vstoupili aktivně, soupeře jsme zatlačili. Hra se nám celkem dařila, ale koncovka už nebyla taková. Takže ač jsme v první třetině byli o kousek lepším mužstvem, tak jsme gól nedali. Nedal ho ani soupeř, tak třetina skončila bezgólovou remízou.

   Začátek druhé části už tak zářivý nebyl. Hned v první minutě jsme poprvé inkasovali, čímž se soupeř dostal do hry. Od té doby se nám už zase nedařilo. Z čehož plynula druhá branka Předčic. Snížit se povedlo v 26. minutě Michalovi Doležalovi. Jenže za necelou minutu jsme inkasovali potřetí, což nám vůbec nepomohlo.

   Vstup do třetí třetiny byl ještě horší, během prvních minut jsme dostali dvě branky a už jsme prohrávali propastným rozdílem čtyř branek. Svou druhou branku dal v 37. minutě Michal Doležal. Zápas se nám ještě ke konci podařilo zdramatizovat. O to se zasloužil dvěma brankami Pavel Joza, který se nejprve trefil ve 40. minutě a pak 37 sekund před koncem. Bohužel vyrovnat se nám už nepodařilo.

   Ač první třetina zápasu nebyla špatná, když jsme nějaké šance měli a povedlo se nám udržet bezbrankový stav, tak další dvě třetiny byly z našeho pohledu plné chyb. Zápas též nejspíš ovlivnilo to, že si soupeř půjčil nejlepší hráče z Hydrozdroje, kteří se podíleli na všech brankách. Ale na to se vymlouvat nejde, protože Předčice k poražení byli.

...Ondřej Plojhar...