Aktualizace stránky
Zápas
...DOMÁCÍ...
HC Zvěrkovice
...VERZUS...
BK Litoradlice a Jaroslavice
...HOSTÉ...
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 : 3
(0 : 2, 1 : 1, 0 : 0)
BRANKY: 3 Rezek
NAHRÁVKY: M. Plojhar, L. Macháček, Horák
SESTAVA: Habaj - Bárta, Štabrňák, M. Plojhar, Horák, - Rezek, P. Joza, L. Macháček, Pouzar, Babinec, Doležal, Mir. Parýzek, O. Plojhar, Staňek
Reportáž ze zápasu

Zápas jednoho střelce

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   V jednom z posledních zápasů základní části jsme narazili na mužstvo HC Zvěrkovice. Po dobrém zápase z minulého týdne, jsme šli do tohoto utkání s cílem vyhrát.

   Začali jsme přesně tak, jak jsme chtěli. Od začátku jsme Zvěrkovice jednoznačně přehrávali. Poprvé jsme převahy využili v sedmé minutě. Skóre zápasu otevřel Tomáš Rezek. Druhá naše branka padla v minutě jedenácté a střelec byl stejný jako prvního gólu. Ale víc se nám z převahy v první třetině nepodařilo vytěžit.

   Druhá třetina již nebyla tak jednoznačná. Začali jsme dělat chyby hlavně v obraně a tím se soupeř dostal do hry. Snížení stavu přišlo paradoxně v jediné naší přesilovce. Útočník soupeře pláchl naší obraně a poměrně se štěstím překonal Elu. V té době se nehrál moc pěkný hokej. Naštěstí v poslední minutě třetiny dokonal hattrick Tomáš Rezek.

   Třetí třetina byla stále v obraze našeho trápení. Nic se nám nedařilo. Ani soupeř si po dlouhou dobu nedokázal vytvořit pořádnou šanci, ale v posledních pěti minutách nám pořádně zatopil. Naštěstí v poslední třetině nepadl už žádný gól.

   Vstup do zápasu jsme měli dobrý, ale postupem zápasu se nám opět nedařilo. Oproti minulému týdnu jsme nedokázali zahrát tak, jak jsme si představovali a opět nám zkrachovala koncovka.

...Ondřej Plojhar...