Aktualizace stránky
Zápas
...DOMÁCÍ...
BK Litoradlice a Jaroslavice
...VERZUS...
HC Chrášťany
...HOSTÉ...
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
8 : 1
(1 : 0, 4 : 0, 3 : 1)
BRANKY: 2 Doležal, 2 O. Plojhar, Mir. Parýzek, Mach, L. Macháček, Babinec
NAHRÁVKY: 2 Babinec, Pouzar, Staňek, Doležal, Štabrňák, Mach, O. Plojhar
SESTAVA: Habaj - Staňek, Štabrňák, M. Plojhar, Horák - Mach, Pouzar, Mir. Parýzek, L. Macháček, Babinec, Doležal, O. Plojhar
Reportáž ze zápasu

Povinná výhra nakonec

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   V posledním kole základní části tohoto ročníku VAHL jsme hráli s HC Chrášťany. Výhra v tomto zápase by nám pojistila třetí příčku u tabulce. Před play off jsme si také potřebovali trochu zvednou sebevědomí a k tomu byl tento soupeř ideální.

   Zápas jsme začali ovládat hned od začátku. Chrášťany jsme nepouštěli z jejich obraného pásma a brankáře jsme neustále ostřelovali. Ze začátku se s námi táhla střelecká nemohoucnost. Gólový účet zápasu otevřel až ve 13. minutě Miroslav Parýzek. Ale také se jednalo o jedinou branku v první třetině.

   Druhá třetina byla na góly již výrazně lepší. Z našeho tlaku vyplynula branka na konci 17. minuty, jejímž autorem byl Michal Doležal. Další branku přidal Marek Mach v minutě 21. Za necelé dvě minuty vstřelil gól Ondřej Plojhar a v 25. minutě dal poslední branku třetiny Lukáš Macháček.

   Ve třetí třetině se jako v té minulé trefil jako první Michal Doležal na začátku 35. minuty. Za pouhých dvacet vteřin dával další gól Ondřej Plojhar. V 41. minutě střílel naší poslední branku Tomáš Babinec. Toto byl náš poslední gól, ale nebyl to poslední gól zápasu. Bohužel se podařilo Chrášťanům půl minuty před koncem překonat Elu a tím mu pokazit čisté konto.

   V zápase jsme jednoznačně dominovali a téměř po celou dobu Chrášťany přehrávali. Před nadcházejícím play off jsme si zlepšili střeleckou bilanci a snad nás to nabudí k lepším výkonům na konci sezony.

...Ondřej Plojhar...