Aktualizace stránky
Zápas
...DOMÁCÍ...
BK Litoradlice a Jaroslavice
...VERZUS...
HC Dražíč
...HOSTÉ...
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3 : 4 sn
(2 : 1, 0 : 1, 1 : 1, 1 : 2)
BRANKY: 2 P. Joza, Doležal
NAHRÁVKY: Mach, Pouzar, L. Macháček
SESTAVA: Habaj - Staňek, Štabrňák, M. Plojhar, Horák - Rezek, Mach, P. Joza, Pouzar, L. Macháček, Doležal, Rubick, O. Plojhar
TRENÉR: Vlastimil Macháček
Reportáž ze zápasu

První čtvrtfinále ve znamení častých vyloučení

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   Čtvrtfinále play off nás svedlo dohromady s HC Dračíč. Náš velmi známý a neoblíbený soupeř jehož jsme dokázali v play off už dvakrát vyřadit. Již před začátkem série bylo jasné, že se bude hrát vyrovnaný a vypjatý hokej.

   V prvních minutách zápasu se nám celkem dařilo a byli jsme mírně lepším mužstvem. Po velmi povedené akci na začátku 5. minuty vyšachoval náš útok obranu tak, že Pavel Joza dorážel do zcela prázdné brány a my se ujali vedení v zápase. Jenže v následné části třetiny naši hru srazily do kolen zejména rozhodčí. V rozmezí několika minut byli vyloučeni tři naši hráči a my museli obstát v dlouhém oslabení 5 na 3. Povedlo se nám to, ale v další části hry jsme již neměli převahu jako z počátku zápasu.

   O vedení jsme přišli až na začátku druhé třetiny. V průběhu této části jsme museli opět přežít oslabení 5 na 3 po velmi sporných vyloučeních. Přežili jsme a v 29. minutě nás znova poslal do vedení Michal Doležal. Takže i do závěrečné třetiny jsme vstupovali s jednobrankovým vedením.

   Zkrácená třetí třetina se nesla v duchu našich chyb. Sice jsme dlouho drželi náskok, ale necelé 3 minuty před koncem zápasu se Dražíči povedlo vyrovnat. Stav byl pro nás ještě horší, protože Dražíč se dostala do vedení 22 vteřin před koncem. Ale my jsme se nevzdali a 4 vteřiny před koncem základní hrací doby vyrovnali střelou Pavla Jozy.

   Na řadu přišly nájezdy. První tři střelci na obou stranách byli neúspěšní. Jako první se trefil až Lukáš Macháček, ale hráč č. 10 dokázal ihned zareagovat a vyrovnat. V dalším nájezdu jsme byli neúspěšní, ale bohužel hráč z Dražíče dokázal vstřelit gól a tím rozhodnul.

   Zápas se nám vůbec nevydařil. Sice jsme ze začátku hráli dobře, ale častými vyloučeními jsme se následně nedostali do hry. Zápas moc dobře nezvládli ani rozhodčí, kteří vylučovali někdy velmi zbytečně na obou stranách. Pokud chceme ještě v sérii uspět, musíme na sobě zapracovat.

...Ondřej Plojhar...