Aktualizace stránky
Zápas
...DOMÁCÍ...
HC Dražíč
...VERZUS...
BK Litoradlice a Jaroslavice
...HOSTÉ...
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4 : 3
(2 : 2, 1 : 0, 1 : 1)
BRANKY: P. Joza, Mach, Rezek
NAHRÁVKY: Šánek, Rubick, Horák
SESTAVA: Habaj - Staňek, Štabrňák, Horák, Šánek - Rezek, Mach, P. Joza, Pouzar, Mir. Parýzek, L. Macháček, Doležal, O. Plojhar, Rubick
Reportáž ze zápasu

Ve druhém čtvrtfinále nás položila mizerná produktivita

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   V neděli jsme se opět utkali s HC Dražíč v pokračujícím čtvrtfinále. Po minulé porážce na nájezdy nám nezbývalo nic jiného než vyhrát a prodloužit sérii. Prohra by nás odsoudila k bojům o 5. až 8. místo.

   Začátek zápasu nebyl vůbec ideální. Zřejmě zamrzla časomíra a trvalo dlouho, než začal zápas. Možná i z toho důvodu jsme nastoupili do zápasu poněkud ve volnějším tempu, což se nám vymstilo hned ve třetí minutě, kdy soupeř využil velmi rychle přesilovku. Ale ani tento gól nás neprobudil. Až v 7. minutě vstřelil vyrovnávací gól Pavel Joza. Od tohoto okamžiku se začal obraz hry měnit a my začali být aktivnějším mužstvem. Jenže do vedení se opět dostala Dražíč a my museli znova dotahovat. O další vyrovnávací branku se postaral ve 13. minutě Marek Mach v oslabení.

   Od druhé třetiny jsme se pomalu stávali lepším a aktivnějším mužstvem. Jenže nám to nebylo k moc platné, když jsme nedokázali vstřelit branku. Naopak Dražíčtí z jednoho protiútoku, kterých stále ubývalo, dokázali znovu vstřelit vedoucí branku. Ale nám se v této třetině již nepovedlo vyrovnat.

   Na začátku třetí třetiny bylo ještě hůř, protože soupeř vstřelil další gól a my už prohrávali o dvě branky. Snížit se povedlo v 37. minutě Michalu Doležalovi opět v oslabení. V tu dobu jsme soupeře jednoznačně přehrávali, ale zápas byl bohužel ukončen o dvě a půl minuty dřív, protože nám už skončil čas na ledě.

   Bohužel se nám nepovedlo vyhrát, čímž pro nás končí play off a čekají nás jen boje o umístění. Naší velmi palčivou stránkou je časté vylučování a špatná koncovka. V takto důležitém zápase je 5 vyloučených bohužel až moc a pouhé 3 vstřelené branky zase málo. Ale s koncovkou se trápíme již delší dobu a v této sérii se to jednoznačně projevilo. Nezbývá nám nic jiného než se z porážky oklepat a do dalších bojů jít stále naplno.

...Ondřej Plojhar...