Aktualizace stránky
Zápas
...DOMÁCÍ...
HC Předčice
...VERZUS...
BK Litoradlice a Jaroslavice
...HOSTÉ...
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4 : 9
(0 : 2, 1 : 3, 3 : 4)
BRANKY: 2 Doležal, 2 Rezek, Mach, P. Joza, Babinec, O. Plojhar, Škoda
NAHRÁVKY: 2 Škoda, V. Macháček, Mach, L. Macháček, O. Plojhar, P. Joza
SESTAVA: Habaj - Staňek, Bárta, Štabrňák, Škoda - Rezek, Mach, P. Joza, Mir. Parýzek, L. Macháček, V. Macháček, Babinec, Doležal, O. Plojhar
TRENÉR: Karel Joza
Reportáž ze zápasu

Přestřelka ve třetí třetině

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   Další zápas v soutěži jsme odehráli s mužstvem HC Předčice. Soupeř měl přibližně stejnou bilanci zápasů v sezoně jako my, proto se dal očekávat vyrovnaný souboj, jako ostatně vždy s tímto již tradičním soupeřem.

   Do zápasu jsme doslova vlétli a soupeře začali ihned přehrávat. O úvodní branku se postaral na začátku druhé minuty Marek Mach. Soupeř hrozil po většinou pouze z brejků, které ale s klidem pochytal skvěle chytající Ela. Druhou branku přidal v sedmé minutě Michal Doležal. Tímto gólem byl účet první třetiny uzavřen.

   Začátek druhé třetiny opět patřil našemu mužstvu, proto se Předčice stále špatně dostávali z vlastního pásma. Náš náskok zvyšoval nejprve v devatenácté minutě Pavel Joza a v minutě jednadvacáté Michal Doležal. Až poté poprvé vstřelil gól soupeř střelou z kruhů. Ale čtyřgólového vedení jsme opět dosáhli za necelou minutu, když skóroval Tomáš Rezek.

   Brankové hody na obou stranách začali pořádně až ve třetí třetině. Hned z první šance v této třetině si připsal branku Tomáš Babinec. Až poté soupeř dvakrát rychle překonal Elu a snížil. Ale v šestatřicáté minutě přidali naše dvě branky Tomáš Rezek a po teči střely od modré Ondřej Plojhar. Soupeř sice zase snížil, ale poslední tečku dal po prokličkování celého hřiště Martin Škoda.

   Až na třetí třetinu, kdy jsme se více soustředili na útok, jsme zvládli zápas výborným způsobem. Soupeře jsme jasně přehrávali a k ničemu ho nepustili po celé dvě třetiny. Třetí třetina byla sice divoká ale i přes to jsme hráli pohledný hokej a dokázali si dobře přihrát.

...Ondřej Plojhar...