-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
BRANKY: 3 Doležal, 2 O. Plojhar, P. Joza, Pouzar
NAHRÁVKY: O. Plojhar, Pouzar, Mir. Parýzek, L. Macháček, Staňek
SESTAVA: Habaj - Staňek, Štabrňák, M. Plojhar, Mach - P. Joza, Pouzar, Mir. Parýzek, L. Macháček, V. Macháček, Babinec, Doležal, O. Plojhar
Reportáž ze zápasu

Druhá výhra v sezóně

Náš další zápas byl s týmem HC Zvěrkovice. Po těžké porážce z minulého týdne jsme nastoupili k zápasu v celkem početné sestavě a jednoznačným cílem pro zápas byla výhra.

Zápas začal přesně tak, jak jsme si ho představovali. Soupeře jsme tlačili od první minuty. Do vedení jsme se dostali na začátku třetí minuty gólem Pavla Jozy. Jenže netrvalo moc dlouho a soupeř vyrovnal. Tímto gólem se hra vyrovnala a my jsme se nemohli prosadit. Soupeř měl velkou možnost ujmout se vedení při trestném střílení kterou ale nevyužil. Další branky jsme přidali až na konci první třetiny. Nejprve vstřelil branku Martin Pouzar a za pár minut navýšil vedení Michal Doležal.

Druhá třetina nebyla z naší strany tak povedená jako první. Dali jsme pouze jeden gól na konci přesilovky, o který se postaral Ondřej Plojhar. Ale měli jsme i další šance, které jsme bohužel neproměnili.

Do třetí třetiny jsme nevkročili zrovna šťastně a na začátku jsme dostali gól. Ale nenechali jsme se shodit soupeřem a v poslední pětiminutovce rozhodli zápas. Dva rychlé góly v rozmezí necelé půlminuty dal Michal Doležal, čímž dosáhl hattricku v zápase. V poslední minutě zvyšoval na konečných 7:2 Ondřej Plojhar.

Zápas s mužstvem Zvěrkovic jsme zvládli s klidem. Jediné špatné bylo to, že jsme opět nevyužili plno gólových šancí.