Aktualizace stránky
Zápas
...DOMÁCÍ...
BK Litoradlice a Jaroslavice
...VERZUS...
HC Dražíč
...HOSTÉ...
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4 : 0
(1 : 0, 1 : 0, 2 : 0)
BRANKY: Mužík, Rezek, V. Macháček, L. Macháček
NAHRÁVKY: Mir. Parýzek, L. Macháček, Mach, Mužík
SESTAVA: Habaj - Staňek, Štabrňák, M. Plojhar, Horák - Rezek, Mach, P. Joza, Mir. Parýzek, L. Macháček, V. Macháček, Babinec, Doležal, O. Plojhar, Mužík
Reportáž ze zápasu

Poprvé v sezóně s nulou

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   Ač jsme měli tento týden hrát s mužstvem Chrášťan, tak jsme se utkali s HC Dražíč. Hráli jsme s nimi již podruhé a v předchozím zápase remizovali, proto bylo co oplácet.

   Soupeř nedorazil v plném počtu, přesto se od začátku zápasu hrálo velmi vyrovnaně. Naší první velkou šanci dokázal v šesté minutě po úniku proměnit Přemek Mužík. Poté jsme museli přežít dvě rychle po sobě jdoucí oslabení, při kterých jsme málem dostali gól.

   Ve druhé třetině byla vidět naše mírná herní převaha, ale také jsme se opírali o výborně chytajícího brankáře. Druhou branku vstřelil ve dvacáté minutě Tomáš Rezek po pěkném přenechání kotouče přímo před brankou soupeře.

   Více než jeden gól jsme vstřelili až ve třetí třetině. Po pěkné přihrávce se dostal do úniku Vlastimil Macháček a jednoznačně překonal brankáře soupeře. Poslední branku v zápase zaznamenal ve čtyřicáté minutě Lukáš Macháček.

   Zápas proti oslabenému soupeři jsme jednoznačně zvládli. Všechny tři útoky se gólově prosadili a navázali tak na výkon z minulého zápasu. Navíc těší první vychytaná nula v této sezóně.

...Ondřej Plojhar...