Aktualizace stránky
Zápas
...DOMÁCÍ...
HC Nuclear dogs
...VERZUS...
BK Litoradlice a Jaroslavice
...HOSTÉ...
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4 : 6
(2 : 2, 2 : 2, 0 : 2)
BRANKY: 3 P. Joza, Rezek, Staňek, Doležal
NAHRÁVKY: 2 L. Macháček, P. Joza, Rezek, Štabrňák, V. Macháček
SESTAVA: Habaj - Staňek, Štabrňák, M. Plojhar, Škoda - Rezek, Mach, P. Joza, Pouzar, Mir. Parýzek, L. Macháček, V. Macháček, Babinec, Doležal, O. Plojhar
Reportáž ze zápasu

Psi opět kousali

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   V sobotu jsme započali druhou třetinu základní části. Utkali jsme se s mužstvem HC Nuclear Dogs se kterými jsme první zápas těsně prohráli, proto jsme jim porážku chtěli oplatit.

   Vstup do zápasu jako tentokrát se nám ještě v této sezóně nepovedl. První pětka vlétla na soupeře jako vítr a již ve čtrnácté vteřině dával úvodní gól zápasu Tomáš Rezek. Další branka přišla na řadu za dvě minuty, kdy střelou z voleje skóroval Jan Staněk. Jenže tak, jak dobře jsme do třetiny vstoupili, tak naopak špatně jsme ji zakončili. V poslední pětiminutovce první třetiny jsme dvakrát inkasovali.

   Ve druhé třetiny bylo ještě hůř, protože hned na začátku se soupeř ujal jednobrankového vedení. Naštěstí naše odpověď nenechala dlouho čekat. Pavel Joza v devatenácté minutě vyrovnal a o šest minut později otočil skóre znovu v náš prospěch po samostatném úniku. V této fázi zápasu se hrál velmi vyrovnaný a svižný hokej. Do konce třetiny se však soupeři opět povedlo vyrovnat.

   Klíčový okamžik nastal na začátku třetí třetiny. Tehdy po velmi sporném faulu jel trestný nájezd nejlepší střelec loňské sezóny VAHL Milan Karfík. Naštěstí pro nás zaváhal a trefil pouze tyč Elovi brány. V následují rozehrávce dokončil svůj hattrick Pavel Joza a poslal nás opět do vedení. Za další minutu bylo ještě veseleji. To když se trefil Michal Doležal. Do konce zápasu zbývalo ještě téměř deset minut, proto jsme nepřestali bojovat a nedopustili jsme, aby soupeř ještě zdramatizoval zápas.

   Soupeři jsme dokázali oplatit prohru z prvního zápasu. Další pozitivum bych viděl v tom, že se nám povedlo proměnit obě přesilovky, co jsme v zápase měli.

...Ondřej Plojhar...