Aktualizace stránky
Zápas
...DOMÁCÍ...
BK Litoradlice a Jaroslavice
...VERZUS...
HC Předčice
...HOSTÉ...
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
5 : 1
(2 : 0, 2 : 1, 1 : 0)
BRANKY: 2 Rubick, P. Joza, Mach, Pouzar
NAHRÁVKY: 2 Mach, P. Joza, Doležal
SESTAVA: Habaj - Bárta, Štabrňák, M. Plojhar, Šánek - Mach, P. Joza, Rubick, Pouzar, Mir. Parýzek, V. Macháček, Babinec, Doležal, O. Plojhar
Reportáž ze zápasu

5. místo vybojováno

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   V našem posledním utkání 3. ročníku VAHL, jsme hráli rozhodující zápas o konečné 5. místo. Po předchozí prohře s Přečicemi jsme šli do zápasu nabuzení a odhodlaní vyhrát.

   Do zápasu jsme měli velmi podařený vstup. Hned v 25. vteřině jako první rozvlnil síť Jirka Rubick. To nám velmi zvedlo sebevědomí a soupeře jsme přehrávali. Postupem třetiny se ale hra vyrovnávala a i Předčice začali mít možnosti k vyrovnání. Další branku dal opět Jirka Rubick ve 14. minutě.

   I ve druhé třetině se nám podařil vstřelit rychlý gól. V 17. minutě se trefil Pavel Joza. Soupeře to ale neotřáslo a v průběhu třetiny se jim povedlo jednou využít přesilovku a skórovat. Ale do Poslední třetiny jsme stejně vstupovali s tříbrankovým náskokem, protože v 28. minutě střílel přesně Marek Mach.

   V poslední třetině měli Předčice několik výrazných šancích, ale puk se jim ani jednou nepovedlo protlačit za brankovou čáru. O poslední gól utkání se postaral Martin Pouzar, když se ihned po buly probojoval před branku a překonal překvapeného brankáře.

   Nakonec se nám tedy povedlo nezakončit sezonu velkou blamáží a vybojovali jsme 5. místo. Již v poslední třetině základní části se nám nedařilo a tak 5. místo je aspoň nějaký úspěch po prohraném čtvrtfinále.

...Ondřej Plojhar...