Aktualizace stránky
Zápas
...DOMÁCÍ...
HC Předčice
...VERZUS...
BK Litoradlice a Jaroslavice
...HOSTÉ...
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
6 : 5 sn
(2 : 1, 2 : 1, 1 : 3 - 2 : 1)
BRANKY: 3 Rezek, Mir. Parýzek, Štabrňák
NAHRÁVKY: M. Plojhar, Doležal, Babinec
SESTAVA: Habaj - Staňek, Štabrňák, M. Plojhar, Horák - Bárta, Rezek, Mach, Mir. Parýzek, V. Macháček, Babinec, Doležal, O. Plojhar
Reportáž ze zápasu

Rozhodnout musí až třetí zápas série

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   Po dvou dnech nás čekal druhý zápas o konečné 5. místo. Po první přesvědčivé výhře jsme soupeře jednoznačně nechtěli podcenit. V naší sestavě kvůli nemoci chyběla hned trojice stabilních útočníků Pavel Joza, Lukáš Macháček a Martin Pouzar.

   První minuty zápasu se nám vydařili. Ihned ve 2. minutě využil přesilovou hru Tomáš Rezek. Jenže poté jsme začali kupit chyby, čehož soupeř do konce třetiny využil dvěma brankami.

   Na začátku třetí třetiny Předčice přidali další gól a ujali se dvoubrankového vedení. O snížení se postaral ve 24. minutě Tomáš Rezek. Ale bohužel do konce třetiny soupeř znovu odskočil na dvoubrankový rozdíl.

   Třetina se nám povedla. V 34. minutě nejdříve snižoval Miroslav Parýzek a v téže minutě srovnával Tomáš Rezek, čímž dokončil svůj hattrick. Za další minutu nás poslal do vedení Jiří Štabrňák. Když už se zdálo, že vyhrajeme, tak půlminutu před koncem soupeř vyrovnal velmi šťastným gólem, po odrazu od zadního mantinelu jsme si ho sami dali až do brány.

   Takže následovali nájezdy. V těch se nám již tradičně nedaří, což se projevilo i tentokrát a my utrpěli porážku.

   Zápas se vůbec nevyvíjel dobře v náš prospěch, ale v poslední třetině jsme dokázali otočit. Vedení se nám nepodařilo udržet prohráli na nájezdy. Proto rozhodne třetí vzájemný zápas.

...Ondřej Plojhar...