Aktualizace stránky
Zápas
...DOMÁCÍ...
BK Litoradlice a Jaroslavice
...VERZUS...
HC Předčice
...HOSTÉ...
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
6 : 1
(2 : 1, 3 : 0, 1 : 0)
BRANKY: 2 Rezek, 2 Doležal, Pouzar, Babinec
NAHRÁVKY: 2 Mach, Doležal, Babinec, Pouzar, V. Macháček
SESTAVA: Habaj - Staňek, Štabrňák, M. Plojhar, Horák - Rezek, Mach, Pouzar, Mir. Parýzek, V. Macháček, Babinec, Doležal
Reportáž ze zápasu

Lepší produktivita rozhodla o vítězství

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   První březnový pátek nás čekal úvodní zápas série o 5. místo VAHL. Už podle předzápasového výroku pana Staňka: „dneska si dám gól“ slibovalo derby s Předčicemi zajímavou podívanou pro ne zcela vyprodanou veselskou arénu.

   Do zápasu jsme vkročili naším standardním tempem, takže bylo štěstí, že jsme na úvod obdrželi pouze jednu branku. Když se naše parní lokomotiva pomalu rozjela a nabrala otáčky, začali se Předčice konečně dostávat pod tlak. Následovala série šancí a čtyř krásných kombinací se zakončením do prázdné brány. Exekutory byli ještě v první části Martin Pouzar a Tomáš Rezek.

   V druhé část se rychle za sebou trefili Tomáš Babinec a druhý gól v utkání přidal Tomáš Rezek. Do poloviny zápasu přidal pátý gól Michal Doležal. Poté nastal těžký pocit uspokojení s výsledkem a naše hra přešla do udržovací fáze. Jako zázrakem jsme po nespočtu Předčických šancí nedostali ani jeden gól. Konečný účet zápasu uzavřel na 6:1 opět Michal Doležal.

   Zápas se hrál na dvě části kvůli zmatkům s rozhodčími a časomírou. Další zápas série nás čeká hned v neděli.

...Tomáš Babinec...