...HOSTÉ...
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
0 : 11
(0 : 4, 0 : 4, 0 : 3)
BRANKY: 3 Doležal, 2 V. Macháček, 2 Rezek, Pouzar, Štabrňák, P. Joza, Mir. Parýzek
NAHRÁVKY: 2 V. Macháček, 2 Pouzar, M. Plojhar, Staňek, Mir. Parýzek, Doležal, P. Joza, Štabrňák
SESTAVA: Habaj - Staňek, Bárta, Štabrňák, M. Plojhar - Rezek, P. Joza, Pouzar, Mir. Parýzek, V. Macháček, Babinec, Doležal
Reportáž ze zápasu

Chrášťany neměli nárok

V pozdní hodinu a na ligu netradiční den jsme se sešli k druhému utkání nadstavbové části o 5. a 6. místo. V naší sestavě chyběli především tři útočníci ze školními povinnostmi Lukáš Macháček, Marek Mach a náš redaktor Ondřej Plojhar.

Začátek utkání se protáhl kvůli potížím s rolbou, která objela pouze jedno kolečko a po několika pokusech o opravu zamířila zpátky do útrob stadionu. Možná tyto potíže způsobili náš pomalejší rozjezd, ale i tak jsme soupeře jasně přehrávali. Brankové hody odstartoval v 3. minutě kdo jiný něž manažer Vlastimil Macháček. Jeho příkladu do konce první třetiny následovali v 8. a v 11. minutě Michal Doležal a v 9. minutě Tomáš Rezek.

V druhé třetině se už Chrášťany dostali i k nějaké šanci, ale vidět byli především naše akce. Soupeřovu branku jsme zasypávali velkým množstvím střel a z toho pramenili i dvě branky v 19. minutě. Jako první se trefil Martin Pouzar a ukončil tak své čekání na gól v play off. Druhý vstřelil Michal Doležal a završil tím svůj druhý hattrick ve dvou zápasech. Do konce třetiny se ještě prosadil Jiří Štabrňák první brankou v letošním ročníku VAHL a těsně před koncem Pavel Joza.

Do třetí třetiny už nenastoupil Michal Doležal, kterému hattrick stačil a přenechal tak svůj prostor na ledě ostatním. Hned po 18 sekundách třetí části přidal druhý gól Vlastimil Macháček a o necelou minutu později vsítil svou druhou, celkově desátou, branku i Tomáš Rezek. Pak už jsme hodně zvolnili a soupeři dovolili i pár brejků. Účet zápasu zakončil v 35. minutě Miroslav Parýzek a stanovil skóre 0:11 v náš prospěch.

Utkání jsme jednoznačně ovládli a nedali soupeři možnost zdramatizování. Při zakončení ligové sezóny nás čeká souboj o 5. místo a naším soupeřem bude vítěz série HC Předčice a HC Zvěrkovice.