Aktualizace stránky
20.06.2012

Ohlédnutí za sezónou 2011 - 2012

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   Ligová sezóna 11/12 se BK příliš nevydařila. Nepodařilo se nám zkompletovat hattrick ve vítězství základní části VAHL, když jsme z 21 zápasů vyhráli pouze 12, 3 utkání skončila remízou a 5 jsme prohráli. Ani v jednom ze 3 zápasů jsme nedokázali porazit tým Hydrozdroje, našeho největšího soupeře. V tabulce jsme klesli až na třetí místo s 12 - ti bodovým odstupem právě na Hydrozdroj a dvěma body ztráty na Nuclear Dogs.

   Play off nás nezastihlo v příliš dobré formě a tak se našemu už tradičnímu soupeři z Dražíče podařilo poprvé zdolat ve vyřazovacích bojích. Tato porážka 0 : 2 na zápasy nás odsoudila k bojům o pořadí na 5. až 8. místě.

   V této části nás jako první čekal nejslabší po základní části, tým Chrášťan. Ten ovšem nedokázal vzdorovat a naše velká převaha vyústila ve výsledek 2 : 0 na zápasy při skóre 19 : 0. Následovala série o 5. místo s týmem Předčic. Ta byla o poznání vyrovnanější a nabídla pěknou podívanou se spoustou šancí na obou stranách. Tuto sérii jsme nakonec zvládli poměrem 2 : 1 na zápasy a alespoň trochu odčinili porážku z prvního kola.

   V sezóně se nám podařilo sehrát více přátelských utkání, ve kterých se nám i více dařilo než loni. Sehráli jsme jich celkem deset a z toho 6 vítězně, jedno s remízou a 3 s porážkou. Ještě jsme sehráli 2 exibiční utkání.

   Lépe se nám dařilo i na turnajích. Zúčastnili jsme se celkem 4 a 3 zakončili na druhém místě. Na turnajích pořádaných týmy Nuclear Dogs a ELBEN CB jsme dokonce skončili druzí pouze o skóre. Zklamáním byl opět domácí Litoradlický turnaj na kterém jsme už tradičně obsadili třetí místo.

   Závěrem bych chtěl poděkovat Ondrovi Plojharovi za spolupráci na tvorbě těchto stránek. Pro sezónu 11/12 se loučím a doufám, že se v příští sezóně budeme opět potkávat zde, nebo na nějakém zimním stadionu. Náměty na změny, nebo jakékoliv stížnosti můžete napsat do diskuse, nebo přímo mě na email.

...Elemír Habaj...