Aktualizace stránky
Zápas
...DOMÁCÍ...
HC Dražíč
...VERZUS...
BK Litoradlice a Jaroslavice
...HOSTÉ...
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2 : 2
(1 : 0, 1 : 2, 0 : 0)
BRANKY: Mach, Rezek
NAHRÁVKY: P. Joza, L. Macháček
SESTAVA: Habaj - Staňek, M. Plojhar, Škoda, Horák - Rezek, Mach, P. Joza, Mir. Parýzek, L. Macháček, K. Joza, O. Plojhar
TRENÉR: Vlastimil Macháček
Reportáž ze zápasu

S Dražící pouze remíza

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   Po porážce z prvního kola jsme hned druhý den nastoupili proti mužstvu Dražíče. Jelikož soupeři chyběl brankář, tak se do jejich brány postavil náš útočník Martin Pouzar.

   Do zápasu jsme nastoupili celkem aktivně, ale bohužel soupeř se dostal do vedení. Tím na nás padla deka a my jsme opět začali hrát hůře. V první třetině jsme branku nedali.

   Vyrovnání přišlo krátce po začátku druhé třetiny. Naši první branku v utkání dal Marek Mach. Dražíč jsme stále tlačili, jenže byli to opět oni, kdo se ujal vedení. Vedoucí branka padla na začátku 25. minuty. Ale na konci této minuty bylo opět vyrovnáno. Tentokrát se prosadil Tomáš Rezek.

   Poslední třetina přinesla naší převahu. Ale Martina v Dražícké brance jsme překonat nedokázali. Ani soupeř branku nevstřelil, tak jsme se si rozdělili po bodu do tabulky.

   Po většinu zápasu jsme byli lepším mužstvem, ale měli jsme opět špatnou koncovku. Soupeřův brankář nás vychytal, ač měl i hodně štěstí.

...Ondřej Plojhar...