Aktualizace stránky
Zápas
...DOMÁCÍ...
BK Litoradlice a Jaroslavice
...VERZUS...
HC Nuclear dogs
...HOSTÉ...
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3 : 4
(1 : 2, 1 : 1, 1 : 1)
BRANKY: P. Joza, Doležal, L. Macháček
NAHRÁVKY: Mužík
SESTAVA: Habaj - Horák, L. Macháček, Mach, Rezek - P. Joza, Pouzar, K. Joza, Doležal, O. Plojhar, Mužík
TRENÉR: Vlastimil Macháček
Reportáž ze zápasu

Úvod se nevyvedl

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   Chtěl bych vás uvítat u reportáží v nové sezóně. V prvním zápase již 3. sezóny VAHL jsme hráli s mužstvem Nuclear Dogs. Znovu nás nejvíce tlačila bota v obraně když ze stálých obránců byl pouze jeden. Již při rozbruslení bylo vidět, že soupeř pro tuto sezonu výrazně posílil.

   Do zápasu jsme nevstoupili vůbec dobře. Hned na začátku jsme inkasovali branku a museli hned dotahovat. První vyrovnání přišlo v 7. minutě z hole Pavla Jozy. Ale bohužel tento stav nevydržel dlouho a soupeř se znovu ujal vedení.

   V druhé třetině jsme se trochu zlepšili a soupeře mírně přehrávali. Nuclear Dogs hrozili hlavně z rychlých protiútoků a přečíslení. První branku v této třetině a opětovné vyrovnání zařídil v 25. minutě Michal Doležal. Ale reakce soupeře byla jako přes kopírák z první třetiny a tudíž do minuty opět vedl.

   Do poslední třetiny jsme vstupovali s jednogólovým mankem. Vyrovnat se nám podařilo v 34. minutě, kdy pěknou střelou prostřelil brankáře soupeře Lukáš Macháček. Tentokrát se nám vyrovnaný stav podařilo udržet delší dobu. Přesto soupeř šťastný golem dal rozhodující branku tohoto zápasu.

   Bohužel se nám první zápas nepodařil. Celý zápas jsme dotahovali jednobrankové manko, a když se nám podařilo vyrovnat, tak soupeř hned náskok zvýšil. Podle svědků se hrál pěkný hokej, ale z mého pohledu jsme vůbec nebruslili, nedokázali si přihrát a kupili jednu chybu za druhou.

...Ondřej Plojhar...