-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
BRANKY: 3 L. Macháček, 2 Rezek, Pouzar, Doležal
NAHRÁVKY: Rubick, L. Macháček
SESTAVA: Habaj - M. Plojhar, Rubick, Horák - Rezek, P. Joza, Pouzar, L. Macháček, V. Macháček, Doležal
Reportáž ze zápasu

Konečně vítězství

Po minulém víkendu, kdy jsme uhráli pouze bod ze čtyř možných, už bylo potřeba naplno bodovat. V cestě nám stál tým ELBENU vedený v zápise jako domácí. Na tento poměrně důležitý zápas jsme se sešli v pouhých devíti hráčích do hry. Do sestavy se vrátil kapitán a manager Vlastimil Macháček, který už snad nadobro vyléčil zranění nohy.

Po úvodním hvizdu na ledě vládli domácí a rozpoutali kolem naší branky kolotoč přihrávek a střel. Vytvořili si spoustu šancí a jen se štěstím nevstřelili branku. Tuto převahu ukončil v čase 5:28 Lukáš Macháček krásnou střelou nad beton domácího brankáře. Hned o minutu a deset sekund později se prosadil Martin Pouzar a stav byl 0:2. Do konce třetiny už byla hra převážně v naší režii, ale soupeř hrozil z nebezpečných protiútoků.

V začátku druhé třetiny jsme nedopustili aby se opakovala situace z prvního dějství a v čase 16:22 po dokonalé rozborce domácí obrany skóroval Michal Doležal. Poté se hra trochu zklidnila. Domácím se povedlo snížit stav po chybě naší obrany z rychlého brejku. Asi poslední hřebíček do rakve domácích přinesla 23. minuta. V našem oslabení ujel po pravém křídle Lukáš Macháček a střelou ze skoro nulového úhlu překvapil domácího brankáře.

Poslední třetina už patřila nám. V čase 32:06 završil hattrick Lukáš Macháček a o minutu později vstřelil branku Tomáš Rezek. Stejný hráč zaznamenal i naší poslední branku v čase 43:34. Domáčím se podařilo už jen zkorigovat skóre v přesilovce pár sekund před koncem.

Tento zápas jsme zvládli díky velké obětavosti a nasazení všech hráčů. Všichni doufáme že tímto je zapomenut nepovedený start VAHL a v dalších zápasech už nebudeme ztrácet body. Sportu zdar a hokeji zvláště.