-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
BRANKY: Škoda, L. Macháček, P. Joza, Mir. Parýzek
SESTAVA: Habaj - Staňek, Štabrňák, M. Plojhar, Škoda, Horák - Mach, P. Joza, Pouzar, Mir. Parýzek, L. Macháček, V. Macháček, K. Joza, Babinec, O. Plojhar
TRENÉR: František Bárta
Reportáž ze zápasu

Povedla se i odveta

S novým trenérem, Františkem Bártou, jsme nastoupili opět proti Dražíči, která chtěla oplatit porážku z předchozího týdne. Tímto zápasem jsme započali druhou třetinu základní části. Do sestavy se vrátil uzdravený Pavel Joza.

Od počátku zápasu naše mužstvo vypadalo lépe. Soupeř si s naší hrou nevěděl rady. V obraném pásmu jsme je nepustili k ničemu. Ale držel je výborně chytající gólman. Poprvé v zápase jsme ho překonali na začátku šesté minuty, kdy se prosadil Martin Škoda. V první třetině jsme se již nijak neprosadili, tudíž byl stav 1:0 pro Litoradlice.

V druhé části se hra dost přiostřila z čehož pramenilo dost vyloučení na obou stranách. Díky častým přesilovkám byla hra rozkouskovaná. Prosadili jsme se až v předposlední minutě gólem Lukáše Macháčka.

Poslední třetinu jsme začali výborně. Nejprve se prosadil navrátilec do sestavy Pavel Joza. O necelou minutu zvyšoval již na 4:0 Míra Parýzek. Tímto byl zápas téměř rozhodnut. Soupeři se bohužel pár minut před koncem zápasu podařilo pokazit Elovi čisté konto. Zápas skončil výsledkem 4:1.

Hra Dražíče byla v některých částech dost provokativní, díky čemu jsme se třikrát poprali. Oproti minulému týdnu jsme soupeře jasně přehráli.