-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
BRANKY: L. Macháček, Babinec, Pouzar, V. Macháček
SESTAVA: Habaj - Bárta, M. Plojhar, Mach, L. Macháček - P. Joza, Pouzar, Krejčíček, Mir. Parýzek, V. Macháček, K. Joza, Babinec, O. Plojhar, Mužík
TRENÉR: Čestmír Parýzek
Reportáž ze zápasu

V nových dresech do čela tabulky!!!

V neděli jsme hráli proti Chrášťanům. Soupeř je z opačného konce tabulky, proto se očekávala jasná výhra. Po vleklém zranění oka se vrátil do sestavy František Bárta. Nastoupili jsme v nové (tmavé) variantě dresů.

Od první minuty jsme byli lepším mužstvem. Puk byl zejména na našich hokejkách. Ale nedokázali jsme se vůbec prosadit, koncovka nebyla téměř žádná. Soupeře v první třetině držel nad vodou výborně chytající brankář. Teprve podruhé v sezoně byl po konci první části na ukazateli stav 0:0.

První branku jsme vstřelili až v čase 17:00. O změnu skóre se postaral Lukáš Macháček. Po gólu jsme soupeře zatlačili ještě více, ale náš tlak byl ve druhé třetině doprovázen pouze jednou další brankou. Tu vstřelil Tomáš Babinec.

Ve třetí minutě poslední třetiny se nám povedlo vstřelit další dva góly. První vstřelil Martin Pouzar a o necelou půlminutu dál ze stejné pětky zvyšoval na konečných 4:0 Vlastimil Macháček. V dalším rozletu nás zbrzdila vylučování. Ve třetí třetině jsme šli dokonce dvakrát do tří. Tím jsme dali soupeři velkou šanci jak korigovat stav, ale Ela nás podržel a vychytal svou druhou nulu v sezoně.

Ač jsme hráli proti poslednímu mužstvu, tak naše hra nebyla vůbec produktivní. K šancím jsme se dostávali, ale brankář soupeře nás často vychytal. Po zaváhání Hydrozdroje jsme se dostali na první místo. Ale právě Hydrozdroj nás čeká v dalším kole.