-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
BRANKY: 2 Rezek, P. Joza, L. Macháček, Sedláček, Babinec
NAHRÁVKY: 2 P. Joza, M. Plojhar, Horák, V. Macháček
SESTAVA: Habaj - Bárta, Štabrňák, M. Plojhar, Horák - Rezek, P. Joza, Pouzar, Mir. Parýzek, L. Macháček, V. Macháček, Babinec, Švec, Sedláček
Reportáž ze zápasu

Jednoznačné vítězství se nerodilo snadno

Ihned po úvodním vhazování se Tomáš Rezek snadno dostal za obránce a nekompromisně zavěsil. Psal se čas 0:11 a zdálo se, že utkání bude příjemnou exhibicí. Po pár střídáních už ale bylo všechno jinak. Kombinace nám vázla, kupily se chyby v defenzívě, a tak nebylo divu, že první třetina skončila 2:2. Proti papírově výrazně slabšímu soupeři hotová tragédie.

Druhá třetina byla z naší strany již lepší. Utkání v podstatě rozhodly dva slepené góly Lukáše Macháčka a Tomáše Rezka v devatenácté minutě. Soupeř už se do hry dostával jen po našich chybách.

Další dva góly padly do branky Zvěrkovic ve třetí třetině a utkání tak skončilo naším vítězstvím 6:2, které ale mohlo být vzhledem ke kvalitám soupeře určitě snazší.