-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SESTAVA: Habaj - Bárta, Štabrňák, M. Plojhar, Horák - Mach, P. Joza, Pouzar, Mir. Parýzek, V. Macháček, Babinec, Krejčíček, Sedláček
TRENÉR: Jan Staněk
Reportáž ze zápasu

Zlepšená hra ve třetí části nestačila

Přeložené druhé kolo základní části VAHL jsme proti tradičnímu rivalovi z Předčic odehráli netradičně v úterý večer. Bezprostředně po zahájení utkání se předčičtí hráči dostali do útočného pásma a po chybě obránců za naší brankou otevřel v čase 0:46 skóre Smotlacha. Úvod utkání nám sice již tradičně nevyšel, ovšem v čase 3:34 dokázal tečí střely Martina Pouzara srovnat Tomáš Babinec. O další dvě minuty se ale Předčiče opět zásluhou Smotlachy ujaly vedení.

Do druhé třetiny jsme nastoupili s lepší hrou a Pavel Joza dokázal v čase 16:23 vyrovnat na 2:2. Soupeře jsme v tuto chvíli přehrávali, ovšem gólový efekt to nepřineslo. Naši snahu ukončily tři vstřelené branky Předčic, které byly způsobeny především našimi chybami.

Ve třetí třetině jsme ještě zkoušeli zápas vyrovnat a byli jsme rozhodně lepším týmem, ale na víc než branku Vlasty Macháčka to nestačilo. Zápas skončil 3:5 v náš neprospěch.