Aktualizace stránky
14.05.2012

Ohlédnutí za sezónou 2012 - 2013

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   Už druhou sezónu po sobě se nám v základní části VAHL příliš nedařilo. Skončili jsme na historicky nejhorším umístění z předchozích ročníků. Podařilo se vyhrát pouze 10 zápasů, jeden remizovat a zbylých 10 jsme prohráli. Bodový zisk se z loňských 27 bodů ztenčil na 21 a stačil jen na 4. místo. Na vedoucí duo ELBEN a Hydrozdroj jsme tedy ztratili propastných 15 bodů a na třetí tým Předčice 3.

   V prvním kole play off jsme se opět potkali s týmem Dražíče, který nás minulý rok porazil a odsoudil k bojům o umístění ve skupině o 5. až 8. místo. Ani tentokrát náš tým nepředvedl jistý začátek a první zápas prohrál v nájezdech, ale v dalších dvou utkáních se podařilo zvítězit a otočit stav série na 2 : 1.

   Druhé kolo nám přisoudilo velmi silný tým Hydrozdroje se kterým se náš tým utkal už ve finále sezóny 2010/11. Tenkrát to byl velmi vyrovnaný a dramatický souboj, ve kterém si mistrovský titul odnesl šťastnější tým soupeře. V této sezóně se žádné velké drama nekonalo a Hydrozdroj celkem v pohodě ve dvou zápasech zvítězil a postoupil do finále.

   Soupeřem v utkání o bronz se stal ELBEN, který nestačil na tým Nuclear dogs. S týmem ELBENU jsme se v play off potkali vůbec poprvé. Tato série byla o dost vyrovnanější, ale doplatili jsme na tristní koncovku s pouhými třemi vstřelenými brankami ve dvou zápasech. Zato soupeř měl v zakončení více štěstí a v poměru 0 : 2 ovládl tuto sérii.

   Dařilo se nám v přátelských utkáních, ve kterých se podařilo 6 krát zvítězit a pouze třikrát prohrát.

   I výsledky z turnajů nebyli špatné. Po dlouhých čtyřech letech se nám podařilo vyhrát jeden z domácích turnajů, Jaroslavický turnaj. V druhém, Litoradlickém, jsem ale skončili na tradičním 3. místě. Trochu zklamáním byl i výsledek na turnaji ELBEN CUP, kde jsme neobhájili loňské 2. místo a skončili až 3. Naopak na turnaji o pohár ředitele jaderné elektrárny Temelín pořádaného týmem Nuclear dogs jsme druhé místo z minulého ročníku obhájili.

   Nakonec bych chtěl poděkovat všem hráčům, realizačnímu týmu a v neposlední řadě fanouškům za podporu. Stránky doporučuji sledovat i v letní přestávce, objeví se zde pozvánky na letní fotbálky a možná i na jiné akce nebo aktuality. Pro sezónu 2012/13 se loučím a doufám, že se všichni zas sejdeme v ročníku 2013/14.

...Elemír Habaj...