« PŘEDCHOZÍ Sobota 04.05.2013 8:15 ČB Pouzar, Litoradlice NÁSLEDUJÍCÍ »
11.05.2013

Ukončení sezóny 2012 - 2013

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

V první květnovou sobotu se uskutečnila dohokejná BK Litoradlice a Jaroslavice. Po vynechání z minulého roku začínala opět exhibičním utkání mladí versus staří, tentokrát v Pouzar aréně v Českých Budějovicích.

SESTAVA MLADÍ: Habaj - Martin Parýzek, Babinec, L. Macháček - Mir. Parýzek, P. Švec, R. Švec, Pouzar, Ježek

BRANKY: 3 P. Švec, 2 Martin Parýzek, Babinec, Ježek, L. Macháček

SESTAVA STAŘÍ: Kovařík - M. Plojhar, Bárta, Škoda - V. Macháček, P. Macháček, Rezek, P. Joza, K. Joza, Krejčíček

BRANKY: 3 P. Joza

TRENÉR: Č. Parýzek

Utkání sice skončilo poměrně jasným výsledkem 8 : 3 pro mladé, ale staří sehráli velmi dobré utkání. Sportovně jsme museli uznat, že byli lepší a měli více šancí. Spoustu jich ale nedokázali proměnit. Nejsmutnější byl Tomáš Rezek, který nastřelil 3 krát tyč a další tutové šance neproměnil. Zápas nejlépe vystihovala slova trenéra, který směrem k týmu starých prohlásil: ˶Je vidět že to ve vás je, jen se to nějak nemůže dostat ven!˝

Po příjezdu do Litoradlic už bylo nachystáno vynikající prasátko na rožni. Program pokračoval jako každý rok nohejbalovým turnajem. Pak následovalo vyhlášení statistik hráčů týmu za uplynulou sezónu VAHL.

Statistiku účasti na zápasech ovládli Elemír Habaj s Jiřím Štabrňákem s pouhými dvěma absencemi. Třetí se umístil Pavel Joza se čtyřmi absencemi. V kanadském bodování zvítězil Lukáš Macháček s 24 body, za ním pak následoval Pavel Joza s 19-ti a třetí Tomáš Babinec s 18-ti body. Statistiku střelců vyhrál Lukáš Macháček s 15-ti brankami, druhý Marek Mach nasbíral 13 gólů a třetí Pavel Joza se trefil 11 krát. V nelichotivé statistice trestů obsadil první místo Jiří Štabrňák s 35-ti minutami, druhý Pavel Horák posbíral 32 minut, třetí David Kahabka sehrál letos jediný zápas a z něho si odnesl 25 minut.

Pak už pokračovala volná zábava. Akce se alespoň na chvíli účastnila valná většina členů klubu. Zúčastnili se také čestní členové, přátelé i fanoušci klubu. Poroto poděkování patří všem hráčům i fanouškům kteří se akce zúčastnili. Další a ještě větší dík patří těm co se podíleli na organizaci nejen dohokejné, ale i celé sezóny.