Aktualizace stránky
« PŘEDCHOZÍ Sobota 27.10.2012 19:30 Soběslav NÁSLEDUJÍCÍ »
Zápas
...DOMÁCÍ...
HC Dražíč
...VERZUS...
BK Litoradlice a Jaroslavice
...HOSTÉ...
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3 : 2
(2 : 1, 0 : 1, 1 : 0)
BRANKY: Babinec, V. Macháček
NAHRÁVKY: L. Macháček
SESTAVA: Habaj - Štabrňák, M. Plojhar, Mach - P. Joza, L. Macháček, V. Macháček, Babinec, Krejčíček
Reportáž ze zápasu

V osmi se to nedá…

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   Na závěr první třetiny základní části VAHL nám los přiřkl tým Dražíče. Bohužel po velkém množství omluvenek dorazilo na zápas pouhých 8 hráčů, což je historicky nejnižší počet v ligových utkání. Zato tým soupeře byl velmi posílen.

   Úvod zápasu se nám však vydařil. Soupeře jsme téměř nepustili do hry a v čase 1:27 Tomáš Babinec otevřel skóre, když dorazil kotouč po zmatcích v soupeřově obraně. I dále se dařilo udržovat herní převahu, ale Dražíč dokázal otočit skóre dvěma zásahy po našich chybách. První po zbytečném faulu v útočném pásmu a druhý ze samostatného nájezdu.

   I druhou třetinu jsme dokázali držet herní převahu, ale šancí si moc nevytvořili. Soupeř dobře bránil a čekal na rychlé protiútoky. V čase 25:24 však Vlasta Macháček srovnal na 2:2 opět po závaru před brankou soupeře. Tímto stavem druhá třetina i skončila.

   Třetí část už byla vyrovnaná a přinesla velké šance na obou stranách. Využít se podařilo jen jedinou a to, k naší smůle, soupeři když šťastnou tečí uzavřel brankový účet zápasu. Z naší strany už nezbyli síly na pokus alespoň vyrovnat a tak si soupeř závěr už v klidu pohlídal.

   Proti početnému Dražíči jsme si počínali velmi dobře a dokázali ho přehrávat po většinu utkání, ale individuální chyby a špatná docházka nás opět stály cenné body. Za neomluvenou neúčast byla udělena Martinu Pouzarovi a Radku Sedláčkovi pokuta 100 Kč.

...Elemír Habaj...