-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
BRANKY: 3 V. Macháček, 2 Mach, Pouzar, Mir. Parýzek, Doležal
NAHRÁVKY: 3 Doležal, V. Macháček, L. Macháček, Krejčíček, Č. Parýzek, Pouzar
SESTAVA: Habaj - M. Plojhar, Škoda, Horák, Č. Parýzek, Mach - Pouzar, Krejčíček, Mir. Parýzek, L. Macháček, V. Macháček, K. Joza, Babinec, Doležal, O. Plojhar
HRAJÍCÍ TRENÉR: Čestmír Parýzek
Reportáž ze zápasu

Přesvědčivá výhra

V našem dalším zápase jsme narazili na tým Zvěrkovic. Soupeři se v posledních zápasech moc nedařilo, ale nechtěli jsme je podcenit. Do zápasu nastoupil jako hrající trenér Čestmír Parýzek.

Na začátku se nám moc nedařilo. Sice jsme soupeře dokázali zatlačit, ale když se jim povedlo dostat do našeho pásma, tak z toho byla nebezpečná situace. Zvěrkovice v první třetině nastřelily dvakrát tyčku. Naším jediným úspěchem byl v sedmé minutě gól Martina Pouzara.

Branky začali padat až ve druhé části. V 17. minutě započal svůj úspěšný zápas Vlastimil Macháček, druhou trefu přidal ve 26. minutě. Mezi jeho dvěma góly skóroval střelou od modré Marek Mach. Po ojedinělé šanci soupeř snížil, ale v zápase mu to nebylo moc platné, jelikož hned po chvíli zvyšoval na 5:1 znovu střelou od modré Marek Mach.

Hned na začátku poslední třetiny se prosadil Miroslav Parýzek. Poté jsme trochu polevili a soupeř dokázal dvakrát prostřelit našeho brankáře. Ale náš účet branek ke konci zápasu zvýšil Michal Doležal a hattrick dokonal V. Macháček.

Myslím, že výsledek hovoří za vše. Soupeře jsme dokázali přehrávat po skoro celý zápas. Svým hattrickem Vlastimil Macháček přispěl do již početné sbírky sudů.