-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
BRANKY: 2 L. Macháček, 2 Pouzar, Mach, Mužík, Babinec, Horák, V. Macháček
NAHRÁVKY: 2 Mach, Mir. Parýzek, Babinec, L. Macháček, V. Macháček, Mužík
SESTAVA: Habaj - Štabrňák, M. Plojhar, Škoda, Horák, - Mach, Pouzar, Mir. Parýzek, L. Macháček, V. Macháček, K. Joza, Babinec, O. Plojhar, Mužík
TRENÉR: Č. Parýzek
Reportáž ze zápasu

Favorit nezaváhal a naplno bodoval

Po prohře z minulého týdne jsme nastoupili proti soupeři, který v letošní sezoně ještě nezískal ani bod. Proto jsme brali proti početnému soupeři pouze výhru.

Do zápasu jsme vstoupili velmi aktivně a již v čase 2:27 byl stav na ukazateli 1:0 pro BK Litoradlice. O úvodní branku se postaral Lukáš Macháček. Po vstřelené brance jsme brzo museli přečkat oslabení 5 na 3, neinkasovali jsme a dále jsme soupeře značně přehrávali a nedovolili jsme mu téměř nic. Z naší aktivity pramenily další dva góly v první třetině.

Vstup do druhé třetiny byl ještě lepší, když se během minuty a půl prosadili Přemek Mužík a Martin Pouzar. Na konci druhé třetiny byl stav 6:0.

V poslední třetině jsme také přidali tři branky a skóre se zastavilo na stavu 9:0. Velmi příjemné je, že náš brankář Ela Habaj udržel čisté konto.

Nejvíce se prosadili Lukáš Macháček a Martin Pouzar, kteří vstřelili po dvou brankách. Bohužel jsme byli v zápase celkem často vylučováni, což jsou se spoustou nevyužitých šancí jediná negativa zápasu. V příštím zápase musíme opět podat podobný výkon nejlépe se stejným výsledkem.