-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
NAHRÁVKY: Mach, V. Macháček, Mir. Parýzek
SESTAVA: Habaj - Bárta, Štabrňák, M. Plojhar, Horák - Mach, Pouzar, Mir. Parýzek, V. Macháček, K. Joza, Babinec, Doležal, O. Plojhar, Kahabka, Mužík
TRENÉR: Čestmír Parýzek
ASISTENT TRENÉRA: Pavel Joza
Reportáž ze zápasu

Opět prohra

O víkendu jsme se střetli s mužstvem HC Předčice. Opět v neúplné sestavě jsme hráli s mužstvem, které bojuje o třetí místo po základní části. I podle jejich situace přistoupili k tomuto zápasu aktivněji než my.

Od počátku zápasu nám bylo jasné, že hrajeme se silný soupeřem. Těžko jsme se dokázali prosadit a naše ojedinělé šance pochytal tento zápas skvěle chytající brankář domácích. Během první části jsme dvakrát inkasovali a za celou dobu nedostali možnost překonat brankáře soupeře.

Na začátku prostřední části Předčice zvýšili již na 3:0. Až poté jsme se konečně sebrali a stali se vyrovnaným soupeřem. Ve dvacáté minutě dal naší první branku Přemek Mužík. O tři minuty déle snižoval na rozdíl jedné branky Michal Doležal. Další zásah jsme v této třetině již nepřidali, ale jeden inkasovali a prohrávali znova o dvě branky.

Další naše snížení nastalo ve 34. minutě trefou Michala Doležala. Ale soupeř opět kontroval a odskočil nám. V půlce třetiny vstřelil naši branku Přemek Mužík. To oživilo trochu naši hru, ale ač jsme měli i přesilovky, tak jsme už vyrovnat nedovedli.

Od Předčic jsme utrpěli druhou porážku v řadě. V tomto zápase jsme si nechali utéct soupeře o tři branky a při každém našem snížení Předčice odpověděli rychlou brankou. Jediným dobrým faktem zápasu by mohlo být to, že jsme nebyli ani jednou vyloučeni, což se stalo snad poprvé v sezoně.