-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SESTAVA: Habaj - Staňek, Bárta, Štabrňák, M. Plojhar, Horák, Mach - Krejčíček, Mir. Parýzek, L. Macháček, V. Macháček, K. Joza, Babinec, Doležal, O. Plojhar, Mužík
TRENÉR: Čestmír Parýzek
ASISTENT TRENÉRA: Martin Pouzar
Reportáž ze zápasu

První finále se nevydařilo

Po vydařené semifinálové sérii s mužstvem HC Dražíč jsme postoupili do druhého finále v řadě. Druhým finalistou se stal HC Hydrzdroj, který vyřadil HC Elben. S tímto soupeřem jsme měli v průběhu sezony lehce pozitivní bilanci, když ze tří vzájemných zápasů jsme dvakrát vyhráli. Skóre 7:6 ale ukazovalo že šlo o vyrovnané zápasy.

Kvůli chybějícímu zápisu z prvního utkání sepíši o tomto utkání pouze krátký odstavec, abych se nedopustil velkých chyb. Do zápasu nastoupila obě mužstva s širokým kádrem. Z počátku se hrál velmi vyrovnaný hokej, kterému ale v první třetině chyběli branky. Naše mužstvo jednou sice překonalo soupeřova brankáře, ale rozhodčí nešťastně pískali před tím, než puk přešel brankovou čáru. Ve druhé třetině již začínal mít navrch Hydrozdroj a v půlce třetiny se třikrát krátce po sobě prosadil hráč s číslem 23. Do poslední třetiny jsme nastupovali již s nepřekonatelným mankem na soupeře. Ve třetí třetině snižoval na konečných 1:6 Jan Krejčíček. Již zmiňovaný hráč č. 23 dal v utkání celkem 4 branky.

Měli jsme spoustu zbytečných vyloučení a dokonce jsme hráli dvě oslabení pět na tři. To nás stálo spoustu sil a nejspíš i zápas.