-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
BRANKY: 3 Mužík, 3 Doležal, Škoda, Babinec
NAHRÁVKY: Babinec, Pouzar, Staňek, Mužík
SESTAVA: Habaj - Staňek, Škoda, Mach, L. Macháček - Pouzar, Mir. Parýzek, V. Macháček, Babinec, Doležal, O. Plojhar, Mužík
TRENÉR: Čestmír Parýzek
Reportáž ze zápasu

Odměna za dobrý výkon

Po Litoradlickém turnaji jsme nastoupili proti Nuclear Dogs. Se soupeřem jsme zahajovali náš turnaj a podlehli jsme mu. Proto jsme tentokrát chtěli vyhrát.

Náš nástup do zápasu byl dobrý, hned v první minutě překvapil soupeře Přemek Mužík a poslal náš tým do vedení. Soupeře jsme dostatečně přehrávali a Přemek přidal v deváté minutě ještě jeden gól. Soupeři se ale povedlo rychle odpovědět a snížit na 1:2.

Hned na začátku druhé třetiny Nuclear Dogs dokonce vyrovnali. Jenže Přemek Mužík měl svůj den a opět přesunul skóre na naši stranu. Od tohoto momentu jsme hráli lépe, více jsme bruslili a dařilo se nám. Ve druhé třetině se ještě trefil dvakrát Michal Doležal. Čímž zvýšil náš náskok na tři branky.

I ve třetí třetině jsme soupeře přehrávali. V 32. minutě se trefil Martin Škoda a za minutu a půl skóroval Tomáš Babinec. Hra se hrála téměř jen na straně soupeře, proto není divu, že v 38. minutě dokonal Michal Doležal svůj hattrick. Ke konci zápasu se prosadil i Jan Staněk, ale bohužel do naší branky.

Zápas jsme výborně zvládli a po delší době jsme opět předvedli dobrý výkon. Přemek Mužík a Michal Doležal dokonce v zápase vstřelili hattrick, což se v letošní sezóně ještě nikomu z našeho týmu nepovedlo.