-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
BRANKY: V. Macháček, Mir. Parýzek, L. Macháček, Mach
SESTAVA: Habaj - Staňek, Štabrňák, M. Plojhar, Horák, Rubick - Mach, Pouzar, Mir. Parýzek, L. Macháček, V. Macháček, K. Joza, Babinec, Doležal, O. Plojhar, Mužík
TRENÉR: Č. Parýzek
Reportáž ze zápasu

Nepříjemný nováček

V dalším kole jsme vyzvali druhého z nováčků, tým HC Nuclear dogs. O soupeři jsme toho moc nevěděli. Pouze to, že hraje aktivní hokej založený na útoku.

Vstup do zápasu byl více než dobrý, jelikož v první minutě skóroval V. Macháček. Tím jsme soupeře dost překvapili, proto jsme ze začátku zápasu byli lepším mužstvem. Svou převahu jsme zúročili v osmé minutě, kdy se prosadil Míra Parýzek. Soupeř se dostal do hry o chvíli později, jelikož se mu podařilo snížit na 2:1. Do konce třetiny se hrálo vyrovnaně na obou stranách. Ke konci třetiny se prosadil L. Macháček, čímž jsme si opět vybojovali dvoubrankové vedení.

Do druhé třetiny vstoupili Nuclear dogs velmi aktivně a po značnou dobu hry nás přehrávali. Svou výraznou převahu proměnili pouze v jediný gól. Tímto si soupeř udržel naději do poslední třetiny.

Ve třetí třetině soupeři již došli síly a nehrál tolik aktivně. Opět se hrál vyrovnaný hokej, ba dokonce jsme začali ovládat hru. Svou sílu jsme ukázali v polovině třetiny, kdy jsme odskočili na dvoubrankový rozdíl a tím nejspíš rozhodli zápas. Soupeř se snažil zdramatizovat závěr zápasu, ale naší dobrou hrou jsme ho k ničemu nepustili a v klidu dohráli zápas.

Hrál se aktivní hokej v rychlém tempu. Soupeř ukázal, že právem okupuje první příčky tabulky. V následujícím zápase nás čeká opakování finále proti HC Dražíč.