-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
BRANKY: 2 P. Joza, 2 L. Macháček, Švec, Mach
NAHRÁVKY: L. Macháček, Mach, Štabrňák, P. Joza
SESTAVA: Habaj - Staňek, Štabrňák, M. Plojhar, Horák - Mach, P. Joza, Pouzar, L. Macháček, V. Macháček, Babinec, Bárta, Švec, Sedláček
Reportáž ze zápasu

Exhibice se nakonec nekonala

Do zápasu proti HC Nuclear dogs jsme možná až překvapivě vstoupili s velkou chutí a bojovností. Během první třetiny byl soupeř prakticky zamknut ve vlastním obranném pásmu a k ohrožení gólmana Habaje téměř vůbec nedošlo. Třetina skončila 4:0 a zdálo se, že se chystá velká exhibice.

To ještě umocnil první gól Radima Švece ve VAHL na 5:0. Pak ale přišlo klasické uspokojení výsledkem a soupeř se postupně dostával do hry. Když se mu podařilo do konce druhé třetiny vstřelit dvě branky, dal se ve třetí části hry očekávat zajímavý vývoj a na ten také došlo.

Psům se podařilo vstřelit další dvě branky a až šestý gól do branky soupeře v podání Lukáše znamenal dva body a vítězství 6:4.