-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
BRANKY: 3 Doležal, 2 P. Joza, 2 O. Plojhar, M. Plojhar
NAHRÁVKY: M. Plojhar, Mir. Parýzek, Doležal, Šánek, Babinec
SESTAVA: Habaj - Bárta, M. Plojhar, Horák, Šánek - Mach, P. Joza, Pouzar, Mir. Parýzek, L. Macháček, V. Macháček, Babinec, Doležal, O. Plojhar
Reportáž ze zápasu

V bojích o umístění favorit potvrdil svou roli

Po těsně prohraném čtvrtfinále nás v dalších bojích čekali HC Chrášťany. Po zkušenostech ze základní části jsme očekávali jednoznačný průběh zápasu, ale také jsme se obávali, zda soupeř vůbec dorazí k zápasu.

Chrášťany přijeli na zápas v kompletní sestavě a tak mohl zápas začít. Zpočátku jsme se velmi trápili a znova se nemohli vůbec prosadit. V první desetiminutovce jsme soupeřova brankáře téměř neotestovali. Až poslední dvouminutovka se nám vydařila. V té době se po sobě podařilo dát branku každému útoku. Hned na začátku 14. minuty zápasu otevřel skóre zápasu Pavel Joza. Na konci téže minuty zvyšoval Michal Doležal. Za necelou minutu po pěkné akci třetí formace dával gól Ondřej Plojhar do úplně odkryté brány.

I ve druhé třetině jsme soupeře jasně přehrávali. V 21. minutě přidal další branku Michal Doležal. Svůj okamžik slávy zažil v 28. minutě Miroslav Plojhar, povedlo se mu bombou od modré trefit přesně šibenici soupeřovi brány a zvyšoval již na 5:0.

Ihned v první minutě třetí třetiny dal gól Pavel Joza. V 29. minutě dokonal hattrick v zápase Michal Doležal. A poslední gól zápasu dával sekundu před koncem zápasu Ondřej Plojhar a tím byl určen výsledek zápasu 8:0.

Ač se nám v první desetiminutovce zápasu nepodařilo vstřelit branku, tak další část zápasu byla jednoznačně v naší roli. Zápas skončil 10 minut, před vypršením našeho času na ledě, tak jsme hráli dál již jen v přátelském duchu a je zajímavé, že jsme za tuto dobu dokázali dát 6 gólů. Ve středu je na pořadu druhý zápas série, a ač jsme jednoznačně vyhráli, tak nesmíme soupeře podcenit.