-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
BRANKY: Rezek, L. Macháček, V. Macháček, P. Joza
NAHRÁVKY: P. Joza, L. Macháček
SESTAVA: Habaj - Staňek, Štabrňák, M. Plojhar, Rubick, Horák, Šánek - Rezek, Mach, P. Joza, Pouzar, Mir. Parýzek, L. Macháček, V. Macháček, O. Plojhar, Mužík
Reportáž ze zápasu

Hydrozdroj potřetí

Základní část se chýlí pomalu ke konci a nás čekal znovu velmi silný Hydrozdroj. Po minulém výprasku jsme si v kabině řekli, že musíme hrát organizovaně a dodržet to zodpovědně celý zápas.

Jak jsme řekli, tak jsme udělali. Od první minuty jsme si pečlivě hlídali veškeré hvězdy soupeře a aktivně napadali. Naše taktika se vyplatila hned v páté minutě, protože po důsledné dorážce před brankou dal první gól zápasu Tomáš Rezek. Soupeře jsme dále drželi v klinči, bohužel ve čtrnácté minutě přišlo naše vyloučení a zkušený soupeř dokázal jako vždy přesilovku využít.

Ve druhé třetině Hydrozdroj zrychlil hru a začal nás přehrávat. Z tohoto tlaku vzešli tři branky. Jenže my jsme v tomto zápase nesložili zbraně jako v předchozích a dále bojovali. A to se vyplatilo. Ještě ve druhé třetině dokázal snížit Lukáš Macháček a nám to vlilo novou krev do žil. Opět jsme aktivně napadali a hráli taktický hokej.

Vstup do třetí třetiny byl povedený, hned ve druhé minutě snižoval na rozdíl jedné branky Vlastimil Macháček. V 37. minutě bylo ještě veseleji, v tomto čase vyrovnával Pavel Joza. Jenže za dvě minuty přišlo naše další vyloučení, které rozhodlo zápas. Hydrozdoj ho dokázal znovu využít. Ke konci zápasu jsme otevřeli hru a vytvořili si pár gólových šancí, ale ani jednou jsme branku nevstřelili. Z našeho tlaku paradoxně vytěžili dva góly v poslední minutě hráči soupeře.

Výsledek sice vypadá jednoznačně pro Hydrozdroj, ale v průběhu zápasu tomu tak nebylo. Hráli jsme přesně tak, jak jsme si řekli a díky tomu hráli po celý zápas zcela vyrovnaně. V posledních dvou minutách jsme se ještě snažili vyrovnat, ale dostali jsme dvě branky. V tu dobu už bylo jedno, jestli prohrajeme o jeden či více gólů. Za stavu 4:4 byl Hydrozdroj dokonce zaskočen naší hrou a chvílemi nevěděli jak hrát. Myslím, že jsme odehráli naše nejlepší utkání v této sezóně.