-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SESTAVA: Habaj - Staňek, Bárta, M. Plojhar, Horák - Rezek, Mach, P. Joza, Pouzar, Mir. Parýzek, L. Macháček, V. Macháček, Babinec, Doležal, O. Plojhar, Mužík, Werner
TRENÉR: Čestmír Parýzek
Reportáž ze zápasu

Těžká porážka od Hydrozdroje

Tento víkend jsme se ve Veselí utkali s domácím HC Hydrozdroj. Jednalo se o první společné utkání po těsné porážce ve finále, takže rivalita mezi oběma mužstvy byla více než jasná. K zápasu jsme se dostavili téměř v kompletní sestavě, ale bohužel někteří hráči zabalili zápas ještě před začátkem.

Do zápasu vlétla obě mužstva ve velkém tempu a bylo na co se dívat. Po vyloučení Pavla Horáka se vedení se ujal Hydrozdroj a svůj náskok po chvíli ještě zvýšil. V 7. minutě po teči snižoval na 2:1 Martin Pouzar. Jenže Hydrozdoj do konce první třetiny ještě jednou skóroval, takže jsme na konci první třetiny měli dvougólovou ztrátu.

Hned na začátku druhé třetiny začali výrazně vyčnívat rozhodčí. Neodpískali sporné zákroky na naše hráče, ale podobný zákrok na druhé straně hned odpískali. To rozčílilo naše hráče a Jiří Werner dostal dokonce trest 5 plus do konce utkání. Takže jsme museli přečkat dlouhou přesilovku pěti proti třem, což se nám povedlo, ale bohužel jsme inkasovali v pokračující přesilovce pět na čtyři. Do konce třetiny soupeř ještě jednou vstřelil branku, navíc nám se zranil Přemek Mužík.

Do třetí třetiny jsme vstupovali již s velkým rozdílem, proto se zápas již nehrál v takovém tempu. Hydrozdroj přidal ještě 2 branky a tím určil konečné skóre 7:1.

Ač je výsledek hovořící jasně v náš neprospěch, tak jsme po dvě třetiny byli vyrovnaným soupeřem, ale nedařilo se nám v koncovce a obraně. Jako vždy proti Hydrozdroji, byli rozhodčí trochu více přikloněni na stranu soupeře. Neodpískali několik jasných offsidů a zákroků za hranicí pravidel. Ale zřejmě domácí rozhodčí budou většinou napískávat domácímu mužstvu.