-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SESTAVA: Habaj - M. Plojhar, Horák, Mach, L. Macháček - Pouzar, Mir. Parýzek, V. Macháček, P. Macháček, K. Joza, Doležal, O. Plojhar
TRENÉR: Čestmír Parýzek, František Bárta
Reportáž ze zápasu

Špatný výkon

Poprvé v sezóně se dvěma trenéry jsme hráli proti mužstvu Zvěrkovic. Podle postavení mužstev v tabulce to měl být lehký soupeř, ale opak byl pravdou.

Od první minuty na nás soupeř vlétl a dokonale nás přehrával. Možná časným termínem zápasu jsme působili ospalým dojmem a tvořili jsme spoustu chyb. Soupeř nás k ničemu nepustil. Na konci první třetiny jsme opět prohrávali 0:1 jako minulý týden.

Ani ve druhé části se náš výkon nezvedl. Ale ač jsme nebyli lepším týmem, tak se nám povedlo otočit skóre zápasu. Nejprve se trefil Petr Macháček, který hrál letos svůj první zápas ve VAHL. Další gól obstaral Marek Mach.

Ve třetí třetině se už skóre neměnilo. Se soupeřem jsme vedli vyrovnanou bitvu, ale naše koncovka opět zaostávala za očekáváním. Nakonec jsme vydřeli výhru 2:1.

V tomto zápase jsme jednoznačně nebyli lepším týmem ale šťastnějším týmem. Za celý zápas jsme udělali spoustu chyb jak v útoku, tak v obraně. S takovýmto výkonem musíme něco udělat, jinak v dalších zápasech se můžeme se zlou potázat.