-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SESTAVA: Habaj - Staňek, Štabrňák, Škoda, Horák - Mach, Pouzar, L. Macháček, V. Macháček, K. Joza, Babinec, Doležal, O. Plojhar, Mužík
TRENÉR: Čestmír Parýzek
Reportáž ze zápasu

Vítězství za „čtyři“ body

O víkendu jsme se utkali proti HC Hydrozdroj. Boj o čelo tabulky nebyl o dva body ale o body čtyři, které by mohli výrazně zkomplikovat vítězství v základní části.

Důležitý zápas začal vyrovnanými souboji. Chvíli jsme byli lepší my a chvilku Hydrozdoj. První naše chyba nastala, když jsme při vlastní přesilovce nedokázali rozehrát, soupeř zachytil rozehrávku a střelou od kruhů prostřelil našeho brankáře. Touto jedinou brankou jsme prohráli první třetinu 1:0.

Ve druhé třetině jsme zvýšili aktivitu a vyplatilo se nám to. První náš gól vstřelil přesně umístěnou střelou k tyči Michal Doležal. Druhý gól po soupeřově hrubici došťouchal za brankovou čáru Lukáš Macháček. Ve druhé třetině jsme byli lepším týmem a obrat byl zasloužený.

V poslední třetině se hra velmi přiostřila, přibilo mnoho soubojů a též přibilo vyloučených. Z jednoho našeho vyloučení Hydrozdroj vyrovnal. V bojovné atmosféře se prosadil Martin Škoda a rozhodl o našem vítězství. Na konci zápasu jsme jako minulý týden byli posláni do třech a opět jsme toto oslabení úspěšně přežili.

V důležitém zápase jsme urvali důležité body. Ale je potřeba dávat si pozor ke konci zápasu na zbytečná vyloučení. Již dvakrát po sobě jsme v posledních dvou minutách museli přežívat oslabení pět na tři. Sice se nám to znova povedlo, ale v následujících zápasech už bychom takové štěstí mít nemuseli.