-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
BRANKY: 2 L. Macháček, Babinec, Pouzar, Mužík
NAHRÁVKY: Mužík, M. Plojhar, Rubick, Škoda, Babinec
SESTAVA: Habaj - M. Plojhar, Rubick, Škoda, Horák - Mach, Pouzar, Mir. Parýzek, L. Macháček, V. Macháček, K. Joza, Babinec, Doležal, O. Plojhar, Mužík
TRENÉR: Č. Parýzek
Reportáž ze zápasu

Nešťastná remíza

Ve velmi nezvyklý čas na hokej jsme v Soběslavi nastoupili proti Elbenu. Nepříjemný soupeř opět ukázal svoji sílu a hodně nás potrápil. V sestavě opět chyběl tentokrát nemocný Jan Staněk čímž opět zvýšil svůj dluh vůči klubu.

Z počátku zápasu jsme působili ospalým dojmem, čehož soupeř využil ve druhé minutě k vedoucí brance. Do hry jsme se dostali až po vstřelené brance. V šesté minutě se prosadil Tomáš Babinec. Za další půlminutu jsme již vedli, když Martin Pouzar vstřelil šťastný gól zpoza branky o brusli brankáře Michala Maška. Jenže soupeř byl s otočením skóre ještě rychlejší. V osmé minutě se mu povedlo během necelých dvaceti sekund dvakrát skórovat. Do konce první třetiny se povedlo vyrovnat Lukášovi Macháčkovi.

Ve druhé třetině se hrál na obě strany velmi vyrovnaný hokej. Na konci čtvrté minuty se nám podařilo vstřelit vedoucí branku. Vedení se nám ale nepodařilo do konce třetiny udržet, protože soupeř udeřil v poslední minutě.

Třetí třetina měla podobný průběh jako druhá. Vedení jsme se ujali ve třetí minutě. Po celou třetinu jsme byli aktivnější a vytvořili jsme si více šancí. Když už jsme viděli vítězství, tak soupeř udeřil čtyři vteřiny před koncem, čímž nám zmrazil úsměvy.

Zápas pro nás skončil nešťastným výsledkem 5:5. Po divoké první třetině, kdy padly tři branky na obou stranách, se hra uklidnila a již nepadalo tolik branek. Bohužel jsme byli opět často vylučováni, což zejména v závěru zápasu ovlivnilo výsledek.