-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SESTAVA: Habaj - Bárta, Štabrňák, M. Plojhar, Horák - Staňek, Škoda, Mach, Pouzar, Mir. Parýzek, V. Macháček, Babinec, O. Plojhar, Mužík
TRENÉR: Čestmír Parýzek
Reportáž ze zápasu

Remíza na závěr

V posledním kole základní části jsme hráli proti HC Nuclear Dogs. Oproti předminulému zápasu se k utkání dostavilo šest obránců a někteří museli nastoupit i v útoku.

Opět jsme se utkali s mužstvem, které bojovalo o třetí pozici po základní části. Ale Nucleáři nevstoupili do zápasu tak aktivně, jako Předčice minulý týden. Přestože se hrálo vyrovnaně, tak jsme jako první vstřelili branku my. O úvodní branku se ve čtrnácté minutě postaral Tomáš Babinec. O necelou minutu déle zvyšoval po dorážce Přemek Mužík. Ale bohužel pár sekund před koncem třetiny Nucleáři snížili.

Vyrovnaně a čistě se hrálo po celý zápas z obou stran. Hra plynula velmi rychle se šancemi na obou stranách. Jenže opět jsme si nepohlídali závěr třetiny, když soupeř vyrovnal dvacet vteřin před koncem.

V poslední třetině se kromě snahy soupeře otočit vývoj zápasu nestalo moc zajímavých věcí. Jediné co by stálo za zmínku je, že dvě minuty před koncem si soupeř vzal time-out a dokonce uvažoval o odvolání brankáře, ale nakonec se dohrál zápas v pěti.

Zápas skončil remízou 2:2. Poměrně přesný výsledek po průběhu zápasu. Po zápase se naše celé mužstvo sešlo v Litoradlické hospodě a při husobraní jsme oslavili vítězství v základní části.