...HOSTÉ...
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
13 : 1
(6 : 0, 4 : 1, 3 : 0)
BRANKY: 4 Rubick, 2 Pouzar, 2 Doležal, V. Macháček, L. Macháček, K. Joza, Škoda, M. Plojhar
NAHRÁVKY: 3 Mach, 2 K. Joza, 2 Pouzar, Rubick, Doležal, Horák, Škoda, V. Macháček, M. Plojhar
SESTAVA: Habaj - Štabrňák, M. Plojhar, Rubick, Škoda, Horák - Mach, Pouzar, L. Macháček, V. Macháček, Doležal, O. Plojhar, K. Joza
TRENÉR: Č. Parýzek
Reportáž ze zápasu

Mistr ukázal svou sílu a rozdrtil Chrášťany

Do prvního ligového zápasu jsme nastoupili v poměrně slušné i když méně početné sestavě. Nejlepší střelec minulé sezóny Pavel Joza i obránce František Bárta nás přišli jen podpořit, protože jim nedovolilo nastoupit zranění. Oběma přejeme brzké uzdravení a návrat na led.

Méně početný soupeř od začátku nestačil našemu tempu, ale slušně vzdoroval až do času 8:28, kdy se jako správný kapitán prosadil Vlastimil Macháček. Od té chvíle jako by se otevřela stavidla a skóre narůstalo závratným tempem až do stavu 6:0 pro BK Litoradlice.

Druhou třetinu jsme už trochu zvolnili a soupeř se také dostal do pár příležitostí a jednu z nich i využil. Skóre tedy bylo 10:1.

Poslední třetina se už jen dohrávala. V ní se nám povedlo vstřelit ještě 3 branky do sítě brankáře a zároveň ředitele ligy Radka Příhody a skóre se zastavilo na rekordních 13:1 pro BK Litoradlice. O jednu branku jsme vylepšili dosavadní nejlepší výsledek z minulého ročníku VAHL, když jsme stejného soupeře přehráli poměrem 12:1.

V našem dresu se nejvíce dařilo Jiřímu Rubickovi, který se předvedl na obránce parádním výkonem, když vstřelil 4 branky a na jednu přihrál. Také musím zmínit výkon svátečního střelce Miroslava Plojhara který zaznamenal do statistik 2 body za jeden gól a jednu nahrávku. Doufáme že se také o svojí radost podělí.